Dışarı bakan yalan görür, içeri bakan gerçeği görür.

Yaşam kodu analizi , dışarıya bakmayı bırakıp kendi içimize dönüp bakacağımız bir içsel yolculuğun başlangıç çalışmasıdır. Kendini keşfetmektir ve kendi gerçeğini görmektir, kendisiyle yüzleşmektir. Kendini bilen işini bilir, kendini bilen eşini nasıl seçeceğini bilir, kendini bilen arkadaşını nasıl seçeceğini bilir... Yaşamınız seçimlerinizdir. Kendiniz olarak seçmek için Yaşam Kodu...

İnsanın yaşam içinde yaptığı en önemli ve anlamlı yolculuk kendi içine yaptığı yolculuktur.

Yaşam Kodu Sayısı

Bu yaşam yolculuğunda katedeceğiniz yolu anlatır. Öğrenmeniz gereken dersler ve fırsatlarınızın saklı olduğu detayları gösterir.

Kader (İsim) Sayısı

İsminizin size sunduğu yetenekleri anlatır ve ne olacağınıza dair bilgiler verir. İsminiz yeteneklerinizi nasıl kullanacağınızı gösterir.

İsim Doğum Tarihi Uyumu

İsminizle doğum tarihiniz arasındaki ilişki nedir ?  Yeteneklerinizle fırsatlarınız örtüşüyor mu ?  Yeteneklerinizi harekete geçirecek motivasyona sahip misiniz ? Kendinizi yeterince ifade edebiliyor musunuz ?

Ruh Sayısı

Sizi motive eden , harekete geçiren özelliklerinizi anlatır.  Nelere özlem duyarsınız gösterir. Ruhunuzu tatmin edecek ve sizi doyuma ulaştıracak konuları ve alanları açıklar.

Görünür Kişilik Sayısı

Çevrenizdekiler sizi nasıl algılar ve ne tür bir izlenim bırakırsınız bunu gösterir. İmajınızı anlatır.

Doğum Günü Sayısı

Kişilik ve karakterinize olan etkileri ile doğal yetenek ve kabiliyetlerinizi anlatır.

Edinim Sayısı

Yaşamınızda negatif etkisi olan durumları ve kendinizi geliştirmeniz gereken konuları anlatır.

Mücadele Alanlarınız

Yaşam boyu ana mücadele alanınızda neler var, ilk 35 yaşlık dönemde sizi en çok etkileyebilecek negatif durumlar, yaşamınızın 35 yaşlık kısmından sonrası için dikkat etmeniz gereken durumlar…

 • Yaşamınızı yönetmek ve bunu kendi kendinize mi yapmak istiyorsunuz ?
 • Pek çok yeteneğim var, ama bunlar bana nasıl hizmet edecek mi diyorsunuz ?
 • Karşınıza çıkan fırsatları görmüyor, ya da kaçırdıktan sonra  mı fark ediyorsunuz?
 • Sevmediğiniz bir işte çalışıyorsunuz ancak özlem duyduğunuz şeyler çok farklı ve onlara nasıl mı ulaşacaksınız?

Aradığınız tüm cevaplar YAŞAM KODU’nda…

Sayıların ve harflerin bilgeliğinde numerolojiyi kullanarak kendinizi tanıyabilir ve iç dünyanızın size sunduğu zenginliklere bu bilgeliğin aydınlığında bakabilirsiniz… İsminizin ve doğum tarihinizin sırları gün ışığına çıkacak ve siz Yaşam Kodu ile kendinizle bulaşacaksınız.

Anneler ve babalar, öğretmenler, insan kaynakları danışmanları, psikolog ve rehberler, danışmanlar ve kişisel gelişim uzmanları, işi insan olan ve insanı tanımanın bilmenin çok önemli olduğu alanlarda çalışanlar, numerolojinin bilgeliğinde çocuklarınıza, öğrencilerinize, danışanlarınıza, çalışanlarınıza bakabilir ve onların hangi alanlarda yetenekli, hangi alanlarda kendilerini geliştirmeleri gerekiyor, öğrenmeleri gereken yaşam dersleri nelerdir, kendilerini nasıl motive ederler, fırsatlarını nasıl yakalarlar ve problem çözerken kullanacakları metodlar nelerdir gibi bir çok soruya bu Yaşam Kodu ile cevaplar bulabilirsiniz.

Kendini keşfetmek için yola çıkma cesareti olan ve başkalarını tanımak için iyi bir rehber arayan herkese…

}

Doğum Tarihi Analizi

Kişinin doğum tarihinin her bir parçası gün, ay ve yıl olarak bir çok bilgi içerir. ayrıca farklı hesaplama teknikleri ile yaşam kodu sayısı, edinim sayısı, majör ve minör mücadele alanlarını gösteren sayılar hesaplanır ve yorumlanır.

İsim Analizi

İsminizin her bir harfi tıpkı doğum tarihinde olduğu gibi bir şeyler anlatır. İsim sayısı, ruh sayısı, kişilik sayısı gibi sayıların hesaplanması yanında, başlangıç ve bitiş harfleriyle diğer bazı harflerinin özelliklerinin yaşamınızdaki etkilerini gösterir.

Vizyon Çalışması

Hangi yıldasınız, o yıl sizin için ne anlatıyor. Gelecek yılların sayısal olarak size anlattıkları. Çevresel etkileri anlama, geleceğe dönük hareket planını oluşturmada yılların sayısal olarak size gösterdikleri…

Yaşam Kodu Detayları ve Seanslar

Yaşam kodu analizi seansında kişinin doğum tarihi ve ismi üzerinden numerolojik bir analiz yapılır. Bu analizde kişinin ;

 • Kişilik ve karakteristik özellikleri ve sahip olduğu doğal yetenekleri
 • Bağ kurma şekli ve sosyal özellikleri
 • Dünya görüşü ve olayları algılama şekli
 • Yaşam yolculuğundaki dersleri ve fırsatları
 • İsmi ile doğum tarihi arasındaki ilişki
  • İsminin kişiye kattığı yetenekler
  • İsminin kişiye kattığı ruh
  • Başkaları tarafından nasıl algılandığı
 • Yaşam amacı ve 35 yaş sonrası olgunluk dönemi
 • 35 yaş öncesi ve sonrası ile tüm yaşamı boyunca kendisini geliştirmesi gereken konular ve mücadele alanları.
 • Kişinin içinde bulunduğu yıl ve takip eden yıllarındaki enerjisi, yaşamına vizyoner bakış

konularında çalışma yapılır ve kişiye , kişinin hayatına ayna tutulur. Farkındalık sağlama ve kişinin kendisini tanımasına ve içsel yolculuğuna rehberlik edilir.


Yaşam Kodu Seansı

 • Yaşam kodu seansı süresi 1-2 saat sürer.
 • Tüm seans ses kaydı alınarak çalışma yapılan kişiye verilir ve sonrasında dinlemesi istenir.
 • Yaşam Kodu çalışması sıkışmış enerjisi genişletme yönünde kişinin kodlarını çözümlemek amacıyla yapılan bir kişisel gelişim çalışmasıdır.
 • NLP ve Koçluk teknikleri de seans esnasında etkin şekilde kullanılır.

Çalışma İçin Randevu İletişim

3 + 4 =