Ne kadar uyumluyuz?

Ten Uyumumuz Var Mı?

Yaşam Yolculuğumuzda Yollarımız Ne Kadar Kesişiyor?

Sorunlarımızı Nasıl Çözeriz?

İlişkiyi Canlı Tutmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İlişkinin Dinamiğini Bulma

Her ilişki çok başlangıçta çok farklı hislerle başlamasına rağmen aynı şekilde devam etmez. Zaman zaman karşımızdaki kişiyi olduğu gibi göremeyebiliriz. Ayrıca ilişki oldukça emek ister ve bu emek süreci yaşamımızdan oldukça yoğun bir zaman ve enerji alır. Seviyorum ya da bir ilişkiye başlıyorum ancak bu ilişkinin dinamiklerini biraz daha iyi anlamak istiyorum diyorsanız ve buna bir çzöüm arıyorsanız o zaman bu çalışma tam size göre!

Çözümler

Yaşam Kodu Analizi ile kişisel olarak yapılan çalışmalarda en çok merak edilen konu bu tip bir çalışmanın ilişkiler içinde yapılıp yapılamayacağıdır. Sayıların bilgeliği kişinin kendisini tanımasına hizmet ettiği gibi aynı zamanda bir ilişkiyi anlamaya ve bu ilişkinin dinamiklerini görerek daha verimli ve uyumlu bir ilişki yaşamaya yardımcı olur. Karşınızdakini daha olduğu gibi görmeye yarar ve doğal olarak kendinizi de!

Tüm Detayları İle İlişkiyi Ele Almak

Yaşam kodlarınız nedir ? Dersleriniz ve öğretilerinizle yolculuğunuz ne kadar birleşiyor? Bu yolculukta birbirinizi yeterince anlayabilir misiniz?

N

Aynı dilden konuşabiliyor musunuz? Düşünce Tarzlarınız Ne Kadar Uyumlu?

N

Ten Uyumunuz Nasıl ve Bu ilişkiye Nasıl Yansıyor?

İlişkiyi nasıl canlı tutarsınız?

N

Zorlu dönemlerinizde neler yapabilirsiniz?

Çözümleri bulmak ve yaşamınıza aksettirmek.