Günerji

Her günümüz bir diğerinden farklı olur. Bazı günler işimizde bazı günler ilişkilerimizde, bazı günler ailemizle yada kendimizle ilgili sevindiren, üzen, şaşırtan olaylar yaşarız. Kimi günler kendimizi çok güçsüz,güvensiz hissederiz. Kimi günlerde çok canlı, neşeli, dinamik ve hareketli. Günerji bize bu anlamda bilgi veren ve yol gösteren bir kaynaktır.

 

Hangi günler hangi konularda neler olabilir ve biz neler yapabiliriz ?  O gün ne tip sorunlar olabilir , sorunlara nasıl çözümler üretiriz ? Aşkta şanslı bir günde miyiz ?  Organizasyonlar açısından hangi günü seçersem daha iyi olur ? ve benzeri bir çok sorunun cevabını bulabileceğimiz bir sistemdir günerji.

Her bir günün tek tek açıklamasının yapıldığı bir sistem olarak işlerken, hangi yılda ve hangi ayda olduğumuz da çok önemlidir. Bu sebeple yılın bir bütün olarak bize ne sunduğu, içinde bulunduğumuz ayın ise yılın enerjisi içinde ne ifade ettiği günerji için bir temel oluşturmaktadır.

GÜNERJİ, günümüzü yaşarken, geleceğe bakarken, kadersel yaklaşımlar yerine, kendi yaşamımıza sahip çıkarak , “yaşama yerleşerek” adımlar atmamızda kullanacağımız etkili bir kaynaktır.

GÜNERJİ, bir astroloji yorumu değildir. Günün sayılarla ifade edilen şeklidir. Bir sayısal analiz olarak GÜNERJİ, günlük düzenimiz içinde, gerek günün akışında yardımcı olacak gerekse bireysel olarak gelişimimize ışık tutacak bir rehber şeklinde hazırlanmıştır.

2012 yılında Günerji 2012 kitabı ile başladığımız yolculuk şimdi günerji sitesi olarak devam ediyor.