Enerji bedeninizin verdiği mesajlar auranızda saklıdır.

Her canlı bedeninden bir ışınımla titreşir. Bu titreşimlerin oluşturduğu enerji alanına AURA denir.

Çakralarınızın enerji durumu ve aura çakra dengeniz nasıl ? Enerji akışınız dengeli mi ?

Aura Çekimi ve Detayları

Stres - Gevşeme Durumunuz , Duygumetreniz , Eril/Dişil Yan Dengeniz (Ying/Yang) , Çakra Enerjileriniz ve Daha Birçok Detaylar

Aura Fotoğrafı

 

Aura fotoğrafınız aura renginizle fotoğrafınızın birleşmiş halidir. Aura görüntülemede başlangıç noktasıdır ve en temel çalışmadır. Aura rengi karakteristik özellikleriniz, sosyal yaşamınız, hobileriniz, duygusal yaşamınız , meslek ve kariyer seçimleriniz vb. gibi bir çok bilgileri içerir. Aura bedeninizin içerdiği tüm renkler ilgili bölgelerdeki anlamları ile değerlendirilir.

 

Aura Bedeniniz

 

Aura bedeniniz ve genel çakra görünümünüz ile bio feedback datalarınızın analizidir. Stres durumunuz, fiziksel, ruhsal, duygusal ve sezgisel enerjinizin frekansları, ruh, beden, zihin dengeniz, duygumetreniz ve eril/dişil yan dengeniz bu analizde tespit edilir.

 

Çakra Enerjileri

 

Aura büyüklüğünüz, çakralarınızın enerji durumu ile aura – çakra dengenizin analizidir. Her bir çakranın enerjisi bu bölümde değerlendirilir.

 

Tüm Analizin Detaylı Raporu

 

Auranızın yapılan detaylı analizi çalışma sonunda 23 sayfalık bir rapora dönüştürülür. Elde edilen tüm verilerin anlaşılır ve açıklayıcı bilgilerini bu raporda bulabilirsiniz. Aşaığdaki örnek aura raporunu inceleyerek çalışma hakkında daha açıklayıcı bilgi edinebilirsiniz.

Örnek Aura Raporu

 

Aura Görüntüleme Çalışması İçin Randevu

11 + 13 =