Yeni ayın karanlığından aydınlığa…

Ekim ayında yaşam çok daha organize ve çok daha planlı olurken 22/4 enerjisi işleyecek! Düzen kurucu ve denge arayışlarını çoğaltan böyle enerjileri etkili kullanarak yaşamınızda yeni bir tohumlar ekerken bunların devrimsel nitelikte sonuçlar üretmesi mümkün olabilir.

22 ustalık ve deneyimle yapılacak çalışmalar için çok uygundur. Gerek kendi yaşamınıza gerekse başka yaşamlara ustalıkla dokunma zamanıdır. 22 bir terazi enerjisidir ve tam da terazi burcunda ikili etkiyi destekleyecek şekilde oluşuyor. Denge arayışları, diplomasi böyle zamanların en güçlü kavramlarını oluşturuyor.

28 Eylül’de oluşan yeni ayın karanlığından Büyük Ustanın dokunuşları ile şekillenecek yeni ve aydınlık başlangıçlar doğabilir! Bunun için ne yapmak istediğinize karar vermiş olmanız gerekiyor. Ne tohum ekersen onu biçersin! Ekim ayı aslında bir sonraki yılın ayak seslerini canlandıran bir aydır. Artık organize olmak ve anlaşmaları yapmak, biten sonuçları değerlendirerek terazinin diğer kefesinde oluşan ne var bakıp ona göre yeni hedefleri ve geleceği şekillendirme zamanıdır.

Işte sizin usta elinizde bu şekillendirme esnasında yaşamınıza dokunacaktır. Korkmadan kendi özünüzden kalbinizden neler geçiyor bir bakın! Elinizde Eylül hasatından ne kaldı? 2019 yılının yeniden var oluş amaçlı teması size neleri gösterdi? Neler bitti ve yerine neleri yeni olarak koymaya karar verdiniz? Daha bir çok soru ve bunların oluşturduğu farkındalık…

Ekim ayında kısıtlanmış ya da yetersiz gibi olduğunuzu düşündüğünüz alanlarda sorunlara yeni ve farklı bakış açılarından bakarak çözümler üretebilirsiniz. İstikrarlı olmakla sabit kalmak arasında çok fark vardır. 360 derece etrafında dönerek baktığınızda yapacağınız değerlendirme çok değerli kazanımlar elde etmenize yardım edecektir. Durumları tam olarak bir yargıya varmadan önce bu şekilde ele almanız diplomasi açısından da size zenginlik katacağını aklınızda bulundurun!

Çalışmak, plan yapmak, finansal çözümler üretmek, teknik açılımlar katmak, adalet ve hukuki konularda ilerlemek bu ayın temel konuları arasında. Denge arayışları esnansında iyi bir gözlem yaparak denge kurmak ve ona göre kararlar almak daha anlamlı olacaktır. 2019 yılı için yazdığım yorumlarda bugün neler getirdiğiniz çok önemli demiştim. Bu anlamda iyi ve kötü kavramlarını birarada görebilirsiniz. Yani 22/4 enerjisi aynı zamanda bir dualiteyi de beraberinde getirecektir. Size zarar vermeye çalışan kişiler ve durumlar olabilirken, aynı şekilde çok iyi destek alabileceğiniz kişiler ve durumlarda olabilecektir. Ortaklı işlerde olabildiğince dikkatli olmanız ve tedbirli hareket etmeniz sağlıklı olacaktır. Çevrenizden güven sarsıcı ve dengenizi bozucu etkiler alabilirsiniz. Bunları avantaja çevirmek için farkındalıkla olaylara yaklaşmak gerekir. Acele karar almak yerine madalyonun diğer yüzünü de görerek kararlar almaya özen gösteriniz.

Yapmak istediğiniz işlerin çerçevesini iyi belirleyin. Ortaklı işlerde, organizasyonel çalışmalarda ne yapacaksınız size ait sorumluluklar neler diğer kişilere ait sorumluluklar neler üzerinde netleşmiş anlaşmalar yapmaya özen gösteriniz.

Terazi enerjisi olan 22 aydınlanma yönünde bazı yüzleşmelerle yaşamınıza karar verici etkiler getirirken, bu kararları ustalıkla vermenizi ister. Geçmiş deneyimleri, bilgi ve becerilerinizi ve sahip olduğunuz kaynakları en etkin şekilde kullanmaya hazır olmak ve bu anlamda kendinizi de zaman zaman geliştirmeniz gerekebilir. Uzlaşmak için kendinizi biraz daha geliştirmeniz ya da durumların biraz daha gelişmesi için zamana ihtiyaç olabilir.

Kendinizi keşfedin ve ona göre kararlar alıp yeni tohumlar ekin ya da yeni hedefler seçin!
Yaşamınızı yeniden düzenleyin.Kendi yaşamınıza ustalıkla dokunun!

 Sağlıkla, mutlulukla, bollukla, bereketle, aşkla ve sevgiyle…