Eylül ayında #günerji 21/3 ediyor. Başak burcunun baskın enerjisini anlatan 21 mükemmeliyetçi yönüyle öne çıkan bir  enerjiyi temsil eder. Tabi ki bu ayın konusu mükemmeliyetçilik değil sadece. Bir geçiş ayı olarak 2019 yılının bitişi ve sanki 2020 yılının bir provası için hazırlık zamanı gibi!

Dilekler ve niyetler bazı bitişlerle birlikte devreye girerken ne yapmak istediğinizi netleştirmek içinde çalışmak gerekiyor. Maymun iştahlı sayı 3 aynı zamanda inanmanın ve yüreğinin sesini dinleyerek harekete geçmenin zamanı olduğunu söylüyor! Tabi ki iyi bir odaklanma ve yeteneklerinizi ortaya koymak için cesaretle sahneye çıkmanız gerekiyor. Onay beklemeden!

Kendini bilmek tanımak ve yaşamın içinde kendinizi ifade edecek yetenekleri sergileyerek yaşamın tadını çıkarmanın da zamanıdır. 

Şimdi size bir soru soruyorum: neleri yaşamınızda büyütmek ve geliştirmek istiyorsunuz? Işte Eylül 2019 büyütmek istediğiniz ne varsa onlarla ilgili başlangıçlar zamanı hem de çok büyük şanslarla birlikte gelen! Siz yeter ki kararlı olun ve niyetinizi tutkuyla ortaya koyarak harekete geçin! 

Böyle zamanlarda çok yönlü şekilde devam eden çalışmaları dağılmadan yapmak önemlidir. Önemli işlere öncelik vererek kendinizi en iyi şekilde ifade ettiginize inandığınız şeylerin peşinde koşmaya özen gösteriniz! Balıklar uçamaz ancak çok iyi yüzerler kuşlar yüzemezler ancak kanatlarını kullanarak çok iyi uçarlar! Sizin de donanımınıza uygun en iyi işler hangileriyse onların peşinden gidin tabi ki hayallerinizden güç alarak onları kaynak olarak kullanarak…

Sadece istemek değil istediğinizi tutkularınızla ve yeteneklerinizle birlikte çok çalışarak elde edebilirsiniz. Ne ekersen onu biçersin! Şimdi hem hasat hem de hasatı aldıktan sonra ekim zamanı!

2019 yeniden var olmanın yılı demiştim bu senenin başında, şimdi Eylül ayında bu var olma aşaması en yüksek titreşimine ulaşıyor! Hiçbir şey için geç değildir! Tamamlanması gerekenleri tamamla yeni sayfalar açmak içinde çalışmaya başla! Hayallerini canlandır ve peşinden git! Seni tüm özünle sana hissederecek şeylerin peşinden koşma zamanı! Yeniden var et kendini! 

Kimler ben de varım diyor?

Sevgiyle, aşkla, bollukla, bereketle, sağlıkla, huzurla, barış içinde…