Haziranda hem eğlence, hem hüzün, hem çatışma, hem çözümler, hem kayıp hem kazanç var. Haziran Ayı günerjisi oldukça ilginç anlayacağınız üzere. Öncelikle Haziran ayı günerjisi 18/9 ediyor.Oldukça ilginç bir sayıdır 18. Güçlü ve güç gösterilerini seven bir enerjidir. Bu anlamda güç gösterileri görebiliriz. 1 ve 8 sayıları yanyana gelirken otoriteyi, güçlü kişileri, devlet ya da benzeri kurumları anlatır. Bunun yanında babayı temsil eder.

Haziran ayında 18/9 olan günerji, 9 sayısının eğlenceli ve öğreten yönlerini de deneyim olarak vurguluyor. Bu ay alınacak dersler oldukça kalıcı özelliğe sahip ve yeni bir döneminin kapılarını zorlayarak açacak gibi görünüyor. Yaşamınızda kalıcı etkileri olacak önemli deneyimlerden geçebilirsiniz demek. Kimileri için güle oynaya geçebilecek bu dönem kimileri için çok savaşcı bir özellik sunabilir.

Kendinizle olan kavgaları bitirmek için bu dönemi çözümleyici enerjisiyle kullanmak çok anlamlı olurken, kalıcı gibi görünen bir çok soruna çözüm üretme fırsatları getiriyor. Tabi ki inatlardan vazgeçip güne ve geleceğe bakmak istersen.

Dersler ve öğretiler gözünüzü korkutmasın burada aslında ödüllerde saklı. Ne kadar emek verdiniz ve daha ne kadar emek vermeye gönüllüsünüz! Çalışmanın karşılığı, dürüstlüğün karşılığı, şeffaflığın karşılığı bu ay tam da değerini bulurken siz bu yönde ne kadar emek verip vermediğinize bakın zira alma – verme döngüleri eşitlenirken çok zorlama bir adalet ya da kabullenilmesi gereken şekilde adalet öne çıkabilir. Kral çıplaksa çıplak yani öyle gizli kapaklı şeyler bu ay tam görünür olurken yüzleşmeleri de beraberinde getirir.

Ödüllerin nasıl olacağını merak edenler için hemen belirteyim ki bu ödüller emek verenler için. Hazıra konmak isteyenlerin maskeleri düşecek gibi görünüyor. Kandır(ıl)mak isteyenler için bu ay ne yaparsanız yapın o yola girebilirler sonrası tabi ki koca bir pişmanlık! Fayda sağlamayan bir pişmanlık. Son pişmanlık fayda etmez sözünü bu ay için kullanabiliriz.

3 Haziran 2019’da yeni ay oluşuyor ve bu yeni ayın derecesi 12. Önemli bir gösterge olarak 3 Haziranda gün 3 günerji ise 21/3 ediyor. Bu oldukça etkileyici bir yeni ay! Şan ve şöhret açısından önemli bir enerji olan 3 sayısı Haziranın 9 enerjiyle birleşirken bitişlerle birlikte gelen parlak bir dönemi sunuyor. Peki kimler için? Bu yeteneklerini ortaya koyma cesaretini gösteren sahneyi etkin ve etkili şekilde kullananlar için! Kendi gerçeğini bilerek kendi yeteneklerini geliştirmiş olanlar için. Özellikle çiğ yeteneklerini bilgiyle ve deneyimle harmanlamış olan kişilerin sahneyi etkili şekilde kullanması onların bu ay yıldızlarını parlatarak kullanmalarına hizmet ederken bundan tüm insanlığa faydalı sonuçlar çıkacak sunumlar olabilir. Yetenekler bilgi ve deneyim bütüne hizmet ederken bunun bireysel anlamda şan ve şöhret getirici etkileri olabilir. Yılın bu anlamda çok parlak ve etkili bir dönemi olduğunu söylemek isterim. Sadece bir uyarı bu güzel enerji iyi niyetle ve insani duygu ve düşüncelerle birleşerek kullanılırsa anlamlı! Savaş ve mücadele getirecek şekilde öne konan her şeyin yansıması yine aynı şey olacaktır. Ne verirsen onu alırsın!

Sevgiyle, tutkuyla, yaratıcı özelliklerinizi deneyim ve bilgi birikiminizle birleştirip kullanmak için harika bir dönem. Barış ve huzur içinde tadını alarak yapmak istersen bu ayı etkili şekilde kullan. Boşa harcama eğlenceye dalıp çalışmayı unutma! Kendini ve bütünü düşünerek hareket et! Hatırla sen sahip olduğun değerlerle özelsin inatlarınla değil. Kendine yakışanı yap!

Bu ay erteleme yapmayın ertelenmiş işleri önünüze alıp bitirin ve onların ödüllerini toplayın. Çocuklarla ilgili olan 9 sayısı bu ay öne çıkıyor. Çocuklara karşı yapılan her türlü zarar verici durum hareket için çözüm üretin diyor. Kazalara karşı dikkat edilmesi gereken bu ayda acele ve telaşe içinde değil sağlıklı şekilde ve sabırla ilerlemek doğru olacaktır. Acele ve telaşe içinde bir şeyler yapmak yerine sakin ve düşünerek aklınızı kullanarak hareket edin! Eğitim ve danışmanlık almak bu yolla kendinizi geliştirmek isterseniz, iyileşme ve şifalanma yönünde yapılacak çalışmalar içinde olursanız Haziran ayında destekleyici bir enerji var.

Sevgi, aşk, bolluk, bereket, huzur ve barış yaşamınızda daim olsun…