Yeni ayın karanlığında saklı sen ve yeniden doğuş!

Önümüzde 7 aralık 2018’te oluşacak bir yeni ay var. Ayrıca Aralık ayına da girdik bununda günerjisinde yüksek oranda yenilenme enerjisi var. Oldukça hareketli bir dönem ve gündemle Aralıkta zamanın daha hızlı bir şekilde aktığını hissedebilirsiniz. Yeni yılın ayak sesleri duyulurken Aralık’ta kapı aralanıyor ve 2019’un genişleme enerjisiyle kapılar açılıyor.

Aralık ayında 23/5 şeklinde oluşan günerji tüm ay boyunca hareketli ve yoğun ve bir o kadar da çözümleyici katkılar sunuyor. 5 sayısı kendinize yeni bir yaşam tarzı oluşturmak, yeni düşünceler ve yeni araçlar, yeni metotlar, yeni teknolojilerle yola devam etmek açısından etkide bulunacaktır. Şöyle bir silkelenin ve yenilenme amacıyla neler yapmak istiyorsunuz düşünün bakalım? Yeni derken bu 2018’in yüzleşmeleri arasından payınıza düşen ne var bunları görmekten ve yüzleşmelerin size getirdiği ve oluşturduğu farkındalıklar nelerdir bunları da  değişime kaynak yapmaktan bahsediyorum.

 

Aralık ayının 7’sinde oluşan yeni ay aslında tam da bu yönde vurguları destekleyecek bir kendini tanımak ve bilmek enerjisiyle kendinizi nasıl ifade ettiğinize dikkat çekiyor. 7 ve günerjisi 30/3’le oluşan bu yeni ay, kendi ruhsal dünyanıza da bakarak sahip olduğunuz yetenekleri hangi amaçlar doğrultusunda kullanıyorsunuz ya da kullanmak istiyorsunuz bunları sorgulamanızı istiyor. Yaşam amacınıza ve kimliğinize , inançlarınıza göre mi yaşıyorsunuz diye sorup cevaplarınıza bakarak ne yönde adımlar atmaya hazırsınız? Hazırsınız diyorum çünkü istemekle hazır olmak aynı şey değil. Bazen çok isteyebilirsiniz ancak hazır değilseniz o zaman oluşturmanız kolay olmayabilir.

Yeni bir doğum ya da yenilenerek bambaşka bir evreye geçiş yaşanacak 2019’dan itibaren. 2018 bu anlamda kapanışlarıyla zaten bu yönde mesajlar verdi. Şimdi değerini bulmak ve bilmek bir arada yeni kapıların açılması demekken, siz kendinizi nasıl görüyor ve inanıyorsanız , neye hazırsanız o yönde de açılımlar yaşamınıza gelecektir. Bu sizin madden ve manen hazır olmanızla çok ilgilidir. Şimdi sizden bir an durup neye hazırsınız o konuda düşünmenizi istiyorum! Bunun için 2018 yılına kadar neler yaptınız ve neler getirdiniz? Bu sizce yeterli mi? Yapmak istedikleriniz bunlar mı? Başka neler var ve siz bunları oluşturmak ya da gerçekleştirmek için neler yapıyorsunuz / yapabiliyorsunuz?

2019 içinde yeterlilik ve yetersizlikten bolca konuşacağız. Peki Aralık ayının yeni ayı ve tüm ayın günerjisi 3 ve 5 sayıları bu anlamda ne mesajlar veriyor. Kendini geliştir, evrensel ölçülerde düşün, kapalı kapıların ardında ya da etrafına ördüğün duvarların dışına çık ve kendini göster! Şimdi kendinizi göstereceksiniz ve yeteneklerinizi sunacaksınız! Kendini bilenler ve tanıyanlar, yeteneklerini bilgi ve deneyimle birleştirenler şimdi projelerini hayata geçirecekler ya da bugüne kadar yaptıklarını temel alarak üzerine yeni bir dünya inşa edecekler!

 

Hazır olmadığına inananlar tren kaçmış değil. İşte yaşam Aralık ayında hadi bir bak kendine diyor. Kendinle yüzleşmekten korkma ve cesur ol! Korkularınla ya da endişelerinle yüzleş ve kendini bul diyor! Kaçan bir fırsat yok hala fırsatlar var ve siz bu fırsatları sonsuz seçenekler arasından kendiniz için seçip yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kendinizi bilmek, tanımak ve yüksek benliğinizle birleşerek bu yaşamda niye varsınız ve niçin yaratıldınız, neyle teçhiz edildiniz ve sahip olduğunuz donanımların farkında mısınız, bunları etkin şekilde ve yaşam amacınıza uygun şekilde kullanıyor musunuz bunlara bakmak! Korkuların arkasında küçülen ve sıkışan bir enerjiyle değil, kendi ruh, beden ve ziihin bütünlüğünü sağlamış , eril ve dişil enerjilerini dengelemiş (2018 yüzleşmeleriyle), şimdi özünüzdeki gerçek benle bir doğuşa yaşama yerleşmeye hazırlanmış ve yolunu alarak, seçerek….

 

Öğrenmek ve kendini geliştirmek, yetersizliklerinizi gidermek için en iyi yoldur. Kişisel gelişim ve tekamül bu amaçla vardır. Şimdi bir yeni kapıya , kendinizi var etme kapısına (2019) gelip kapıyı çalacaksınız. Kapının anahtarı da sizsiniz!

Yolunuz ve kapılarınız açık olsun!