44 KAPISINDAN GEÇMEK

22.11.2018 için Kasım Günerji yazımda özel bir gün demiştim. Bugünü özel kılan şey ise günün sayılarının tümünün özel enerjileri içermesi. Etkisini doğal olarak çok farklı şekillerde hissedebilirsiniz. Gün 22, günerji ise 44 ediyor 22.11.2018 tarihinde.

Kasım ayının kendi günerjisi de 22 olduğu için bu ayın içindeki 22 enerjisi çifte etkili bir duruma geçiyor. 22 Kasım 2018 Günerjisindeyse 44’ü görüyoruz. 44 sayısıda hem 22 enerjisinin iki katı hem de yine bir özel enerji oluşturuyor. Özetle, 11,22, 33 ve 44 sayılarının bu tarihte etkide bulunduğunu belirteyim. 44 sayısı tam bir kapı görevi görüyor!

11 sayısının etkisini tüm yıl boyunca hissettik ve bir süre daha hissetmeye devam edeceğiz. 11 karşıtlığı ve yüzleşmeyi, uzlaşma ve anlaşmanın, diplomasinin önemini bu yıl çok vurguladı ve şimdi kasım ayında bu vurgulamanın çok ötesinde etkilerle aydınlanma sağlayacak konuma geçiyor. Yani öğretiyor ya da dersler alacağınız süreçlerin son bir tamamlanma noktasına getiriyor. Tam(am)lanma süreçleri bir de dolunay zamanlarında gündeme gelir ki bu tarihe İkizler burcunda bir dolunay eşlik ediyor zaten!

Hemen belirteyim ki 2’li enerji bu yılın teması. Karşıtlıklar ya da yüzleşmeler bunun doğal bir sonucu olarak geliyor. Kendinizi ayna da görüyor gibi, ya da her şey sizin karşınızdaymış gibi hissedebilirsiniz. İlişkiler size birçok anlamda rehberlik ediyor olabilir. Ortaklıklar, özel ya da ailevi ilişkilerden çıkaracağınız birçok sonuç olabilir bu süreçte.

22 sayısı Büyük Usta demektir. Bunu hemen hemen 22 ile ilgili her yazımda belirtiyorum. Bu ustalık öyle pat diye gökten inen bir şey değil! İşte 44 sayısının içinde de bu saklı. Yaşamın maddi değerlerini temsil eden 4 sayısının 44’te yüksek bir titreşimi oluşuyor. Toplamı 8 eden 44, deneyimlerin özellikle maddi ve manevi bir sonuçla basamak oluşturmasını ve bu basamağı oluştururken de sizin buna ne kadar hizmet ettiğinizi sorgulatıyor. Kendi Everestinizi yaratıp ona tırmandınız mı? Bugüne kadar biriktirdiğiniz deneyimler size maddi ve manevi ne kattı? Şimdi bir sorgu sual zamanı gibi işleyebilir ve biraz canınızı yakan sorular gelebilir yaşamın alma ve verme terazisinden sizin payınıza düşün kısmıyla…

 

Alma ve verme döngüleri 44/8 enerjisinde yaşamınızda neye ne kattınız size bunun cevaplarını göndermeye hazır! Kendinizi katarak yaptıklarınız ve üretimleriniz bu zaman diliminde oldukça öne çıkarak sizin ustalığınıza eşlik edebilir ya da bazı dersler hadi sen biraz daha çıraklık döneminde devam et henüz bu ustalığa ulaş(a)mamışsın dedirtebilir. Kendinizi katarak, tutkularınızı ortaya koyarak, bilgi ve deneyimlerin birleştirilip kullanılma zamanıdır şimdi! Başka bir deyişle bugüne kadar ektiklerinizle artık bir hasat zamanı gelmiş demektir. Kendinizi ne kadar geliştirdiğinizin yanında geliştirmek için eksik kalan yönlerinizin tamamlanmasına da hizmet edecek süreçlerin oluşması 22 Kasım 2018 tarihinden itibaren muhtemeldir. Belki de ayak sesleri çoktan oluşmuş ve size mesajları 11.11.2018’den itibaren gelmeye başlamış bile olabilir.

 

22 ve 44 sayıları, farkındalık, düzen, disiplin, sistem, çalışmak ve emek vermek, yapılandırmak ve şekillendirmek, işler ve kullanılır hale getirmek demektir. Soran, araştıran, yapan, yapacaklarına iyi bir çerçeve çizen, kendini kısıtlamadan ancak disipline ederek yapacaklarını ortaya koyan bir enerjiden bahsediyorum. Görünür hale gelmek ve ustalığını konuşturmak! İşte şimdi zor ve kısıtlı şartlarda bile ilerlemek ve yapıcı olmak nasıl bir şey bunu anlama zamanıdır. Zorluğun içindeki kolaylığı bulmak, kolaya kaçmadan yapılması gerekeni yapmak ve bu uğurda emek vermek! Bugüne kadar böyle emek verdiyseniz o zaman bunun karşılığını almak! Olmaz denenlerin olabileceği, imkansızların imkana kavuşacağı bir zaman! Sen yaparsan, ustalığını katarsan! Kendini bilir ve tanırsan! Kabul edersen! Hatta biraz kabuğundan çıkabilirsen! Ruhundan ve kendinden katarsan!

44/8 sadece maddi kazanımlar değildir. Manevi kazanımlar ve getiriler ya da karmik bazı enerjileri de içerir. Her şey zıttıyla var dediğimiz 2 sayısının yüksek titreşimleri olan 11 ve 22 sayılarının bu kadar yüksek bir enerjiyle açığa çıktığı böyle zamanlarda tabii ki her şey sütliman değildir. Dedik ya biraz yüzleşme var diye! O zaman gelişen süreçleri farklı bakış açılarıyla değerlendirmek çok önemli olacaktır. Biraz konforunuzu bozması muhtemel günlerden bahsediyorum. Yani değişimden ve arkasındaki bilinmez dönüşümden. Değişimi isteyebilirsiniz ancak neye dönüşüceğinizi tam olarak bilemeyebilirsiniz. Burada endişe ve korkulardan biraz bahsetmek sanırım size vermek istediğim mesajı anlatmak için yerinde olacak. Korku ve endişelerinizle yüzleşeceğiniz süreçler sizin tam(am)lanmanıza da hizmet ederken aslında ne kadar kaçarsanız kaçın bir şekilde sizi yakalayacaktır. Sizin neye dönüşüceğinizi ise korkularınız ve endişeleriniz belirlemeyecektir burada Büyük Ustalık devreye girecektir. Bu sizin bugüne kadar getirdiklerinizin ta kendisidir. Sizin deneyimleriniz, bilgi ve becerileriniz, sezgileriniz hülasa tüm enerjiniz! Ne yönde ve nasıl kullandınız bir değerlendirme yapma zamanı! Aynı zamanda buna İlahi Plan’dan gelen katkılar ne olacak bakma zamanı. Bir Büyük El bu sürece nasıl dokunacak acaba? Tabii ki siz ne biriktirdiyseniz ona göre dokunacak!

 

Uzun lafın kısası, gün yeni ufuklara dönerken bugüne ne getirdiyseniz bununla yüzleşme zamanı. Bunu zafere dönüşen bir süreç şeklinde de  yaşayabilirsiniz,  küllerinizden yeniden doğup (tüm yüzleşme ve bunun getirdiği dersleri ve öğretileri alarak) kendi zaferinizi oluşturacak bir zemine adımlayarak da yapabilirsiniz.

2019’un her şeyi genişleten enerjisinde neyi nasıl kullanacaksınız bunun bir provası niteliğinde önemli bir zaman dilimindeyiz. 44 Kapısından geçerken biriktirerek bugüne getirdiğiniz her şeyin 2019’da neye nasıl hizmet edeceğini  (dönüşeceğini) endişe ve korkularınız değil “Büyük Ustalığınız”, ve “Büyük Usta” belirleyecek! Kendini bilmek sanırım en çok bu zamanda kendini gösterecek ve önemsenecek. Sınırlarınızı görmek için yapacaklarınız ya da yaptıklarınız size ayna olacaktır ve bugüne kadar yaptıklarınızda size karşılık cevaplarını ulaştıracaktır.Tıpkı bir terazinin diğer kefesinde oluşan denge gibi!

Bollukla, bereketle, sevgiyle, aşkla, barışla , huzurla ve sağlıkla…