11:11 Kapısından Geçmek

11 Ağustos 2018 tarihi hem yeni ayın başlangıcı hem de kısmi güneş tutulması sebebiyle önemli bir tarih
olarak yaşanıyor. Ben size sayıların bilgeliğinde bu tarihle ilgili biraz bilgi aktaracağım.

Öncelikle bir 11:11 kapısından geçiş yapıyoruz. Gün 11, 2018 yılı da 11 olarak bir kapı oluşturuyor. Bunu
11.8.11 şeklinde bir dizi olarak ele alabiliriz. Günerjisi 30/3 eden bu dizi 11’in yzüleşme ve aydınlanma
enerjisiyle birlikte yaşamımızda tıkanıklık yaşanan yerlerde bize yeni düzen oluşturma fırsatı sunuyor. 4 sayısı numerolojide düzeni ve planı temsil eder. 11 sayısının görünen ve görünmeyeni anlattığını belirterek bu dönemde aynı zamanda ilahi plandan da katkılarla bu düzenin ne yönde oluşacağına dair sürprizlerin olabileceğini de belirtelim.

İlahi plandan gelene teslimiyetle yaklaşırken, kendiniz için yapacaklarınızda olacaktır. Günerjisi 3 olan bir tutulma ve yeni ay (4 derecede) her şeyden önce yeteneklerinizi ve yaratıcı enerjinizi ne yönde kullanıyorsunuz bunu sorgulamanızı / bulmanızı amaçlıyor. Kendini ifade etmek demek olan 3 aslında
yaşamın kendisidir. 1 ve 2 sayılarının toplamıyla oluşan bu sayı aslında ilk gerçek sayıdır. 1 ve 2
sayılarını temel olarak sayan ezoterik bilgiler, tanrı vardı ve her şeyi zıttıyla var etti, 3 ile yaşam oluştu şeklinde bu sayıyı anlatır.

 

Günün 11 olması, aydınlanmaya yaptığı vurguyu görünen ve görünmeyen yönleriyle yaşamımızın içinde yüzleşme getiren konularla bu dönemde kendimizi yenileme fırsatları sunmaktadır. Şimdi biraz kendi yaşamınıza bakın. içinde kendinizi gerçekten sahneye koyduğunuz ve yeteneklerinizi sergileyerek size bahseldilmiş olanları bu sahnede doyumlu şekilde kullandığınız bir hayat mı yaşıyorsunuz? Yoksa görev yapar gibi rutinleşmiş bir ortamda mısınız?

 

Günün açılımına baktığımda dışarıda bir 6 sayısı var bu da 3 sayısının katı olup ezoterik hikayesi insan sudaki aksini gördü ve kendini farketti şeklindedir. İç içe geçmiş 2 üçgenle sembolize olan bu enerji aslında tam da yaşamınıza sorumluluklar ve düzen açısından bakarak kendinizi farketmenizi ve bu yaşamda ne şekilde sahneleştirdiğinizi sorgulamanızı istiyor. Neler oluyor yaşamınızda ve neler olsun istiyorsunuz? 2 adet 11 den oluşan dizenin ortasında bulunan 8, sonlanmaların yanında yaşama bütünsel bakmanızı da öneriyor. Bütünsel yaklaşımlarda inanç ve din haline gelmiş katı yapıların sizi nereye götürdüğüne dikkat etmelisiniz. Olduğu gibi kabul ettiğiniz ancak yaşamınızda olumlu yönde size hizmet etmeyen ne tür inanç kalıplarıyla yaşıyorsunuz ve bunları değiştirmeye hazır mısınız şimdi bakma zamanı! Ayrıca sabit kalarak neleri kaybettiniz, biraz da yapmadıklarınıza bakarak bunları incelemeniz oldukça verimli sonuçlar elde ederek yaşamınıza yeni bir yön vermenizde size rehber olabilir.

Unutmayın, yaşamınıza yön verirken sizin seçimleriniz önemlidir. Bu tutulma dönemi yetersizlikler, çekingenlikler, duygusal aşırılıklar, bağımlılıklar ve zayıf noktalar gözden geçirilerek kendinizle yüzleşme sağlayacaktır. Kaçarak kendi gerçeğinden uzaklaşmaya çalışanların varacağı bir yer olmayacaktır. Yaşamınıza sahip çıkmak istiyorsanız bu dönemde kalbinizden neler geçiyor, kalan yaşamınızı nasıl geçirmek istiyorsunuz bunları birleştirip ona göre bir yaşam planına geçmeniz ve buna ilahi plandan destek isterken bu anlamda gelen dokunuşları da kabul ederek anı yaşamaya başlamanız anlamlı olacaktır.

Son bir sözde 11 sayısının ilişkiler ve terazi etkisi üzerine söylemek istiyorum. 11 iyiyle kötünün aynı yerde olduğunu ve iyinin de kötünün de bir seçimle olduğunu vurgular. 11’in bir tarafı dünyevi bir diğer tarafı da uhrevidir. İlahi dokunuşların kötü gibi görünen sonuçlarının aslında iyiye yönlendiren dokunuşlar olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Ne gelirse gelsin bunun gösterdiği başka bir şey olduğunu ve asıl olanın kendi gölgelerinizi ya da karanlık taraflarınızı farkederek gerçekten sahip olduğunuz ruhun ne istediğini ve ne için yaratıldığını anlamak olduğunu bilmenizdir. Kendinizi keşfederken yaşamınızın anlamını bulmanızı dileyerek 11:11 kapısından geçişle tüm muhteşemliklerin bollukla bereketle sağlıkla sıhhatle, aşkla ve sevgiyle yaşamınıza gelmesini diliyorum.