Dolunayın Aydınlattıkları

28 ve 29 Mayıs tarihleri numerolojik olarak oldukça ilginç bilgiler içeriyor. Öncelikle 29 Mayısı yazacağım ancak arkasındaki enerjiyi de anlamak gerek.

Bugün 29 Mayıs 2018 ve bir dolunay günü… Ayın ışığının en yüksek noktasıdır dolunay zamanları ve karanlıkları aydınlatacak kadar parlaktır. Gün 29/11, 2018 yılı da 11 ve günerji 45/9 ediyor. 11/5/11 dizilimli bir toplamda 45/9 enerjisi öncelikle aydınlanma yönünde bilgelikle yapılması gereken şeyler olduğunu vurguluyor. 11 sayısı aydınlanma, idealler, hayallerdir ve kişinin madde ve manayı birleştirerek, bütüne hizmet eden amaçları esas alıp bu yönde yeteneklerini kullanmasını anlatır. Aydınlanan aydınlatır sözüyle öncelikle kendinizin aydınlanması ve bu yolla elde edilecek öğreti ve derslerinde bütünün hayrına kullanmak üzere işlevsel hale getirilmesi demektir.

 

11, siyah ve beyaz, sevgi ve nefret, barış ve savaş, madde ve mana, görünür ve görünmez gibi her şeyin zıttıyla var olduğunu anlatan bir enerjidir. Burada öğretiler salt görünür şeylerde değilde onun arkasında oluşumuna hizmet eden görünmeyen şeylerde saklıdır ve biraz eşelemeden ya da konunun derinliklerine inmeden anlaşılması zor olabilir. 45/9 bu noktada bolca sorgulama ve araştırma yapılması gerektiğini gösteriyor. Yani artık yüzeysel olmayı bırakıp biraz daha derinlere inmek gerekebilir ya da çok derinlere dalıp gittiyseniz biraz yüzeye yaklaşmanız gerekebilir.

 

Kendinizle yüzleşmelerde derinliklerinize kadar inmek, başkalarını ve kendinizi suçlamayı bırakıp biraz yaşamı anlamaya ve size sundaklarını kavramaya çalışmanız iyi olabilir. Kendinizi tanımak ve bulmak bu anlamda çok önemlidir. İçinize yapacağınız keşif yolculuğu sizi birçok yönden korkutabilir ya da bundan kaçınabilirsiniz ancak belirtelim ki en değerli hazinelerin saklı olduğu yerlerde buralardır ve siz kendinizi keşfederken aslında kendi mucizenizi oluşturursunuz. En büyük mucizenizde sahip olduklarınızdır ve aslında onlar evler, arabalar, işler değil derinliklerinizde saklı olan size bahsedilmiş değerlerdir. Siz bu değerlerin ne olduğunu bilir ve kendi yaşam amacınıza hizmet edecek şekilde hareket ederseniz o zaman dışarıdaki o evler, arabalar, işler vs değer kazanır ve bir anlama kavuşur. İşte bugünler tam da zamanı ve derinliklerinize bir bakın zira dolunay Yay burcunda ve değişken enerjisiyle size içinizde saklı hazineleri buldurup bunları nasıl kullanacağınızı gösterecek bilgeliği yansıtıyor.

Şimdi bu dolunayın bir gün öncesi oluşan enerji ne diyor bir ona bakalım yani 28 Mayıs 2018, burada gün 28/10/1 , günerji ise 44/8 ediyor.
44 sayısı da 11 sayısı gibi özel bir sayıdır ve özel enerji olarak çok yüksek bir frekanstır. Toplamda 44/8 varken, gün 28/1 enerjisi ile yine bireyi ya da bağımsızlığı, ya da liderliği vurguluyor. Bireysel açıdan kendi dengenizi bularak, oluşturmak istediğiniz şeyleri yapmaya hazır olun. Bunları yaparken tüm bildiklerinizi ve deneyimlerinizi etkili ve verimli şekilde kullanın. Böyle dönemler bir basamak gibi çalışır ve o güne kadar getirdikleriniz ya size hizmet edecek sizi bir basamak yukarı çıkaracak hale gelmiştir kullanırsınız, ya da yetersiz kalmıştır size bir basamak oluşturmak bir yana bir çukura sokar ve sizi güçlendirecek bir dersle yeni deneyimler kazanırsınız.

44 ya da 11 tüm özel enerjiler aslında bir köprü gibidir ve köprü öncelikle kendi içinizle olan yolculuğun bağlantısıdır. Siz bu köprüyü kullanırsanız bilgeliğe ve deneyime ulaşırsınız. İçinizdeki bilgelik dışarıdaki deneyimle birleşir ve kendi yaşamınıza hizmet edecek aydınlanma ve eylemleri bu köprü vasıtasıyla elde edersiniz. Zaman zaman terazinin iki kefesi gibi çalışır diye de anlattığım bu köprü aslında sadece size hizmet etmez. Bu aslında birliğe ve bütünlüğe hizmettir. Tekamülünüz bütüne(birliğe) hizmet için önemlidir. Sadece kendinize bir yol açmaz aynı zamanda başkalarına da yol olursunuz. Özellikle Yay’da oluşan dolunay enerjisi bunu 45/9 ‘la vurguluyor. 9 sayısı insan olmayı, beklentisizliği, insanlığa beklentisiz şekilde hizmeti vurgular. Bununla birlikte affetmek ve geçmişi bırakmak, geçmişe takılmadan anda olmak ve mükemmeliyetçi yaklaşımları bırakmak, saf ve şeffaf hale gelmek, hayalleri somutlaştırmak sadece madde ile değil manayı da değerlendirmek ve değerli kılmak, sorunların kökenine inmeyi vurgular. İyi ile kötü aynı yerdedir. Her şey zıttıyla vardır ve içerisi nasılsa dışarısı da öyledir. Bu dolunayın en önemli göstergelerinden birisi de budur! Dışarıda oluşturmak için öncelikle içerinin buna hazır olması gerekiyor! Zemini ya da temeli oluşmuş ne varsa onun da somutlaşarak görünür hale dönüşümü gerçekleşiyor.

Kendini tanı ve keşfet! Köprünü kur! Yolunu aydınlat! Eyleme geç!