Uyan ve eyleme geç! 

Gün 15/6, günerji 22/4 (1+5+0+5+2+0+1+8 = 22) ediyor. 15 sayısı 1 ve 5 rakamlarından oluşmasına rağmen (3 X 5) ile de elde edilen oldukça etkili bir rakamdır. Yaşamı ve değişimi anlatan yüksek enerjisi, günerjideki 22 sayısıyla birleşiyor. Bu ne demek biraz onu açalım!

22 büyük usta demektir. Büyük usta, deneyimlerinin yanında düşünce şekliyle devrimcidir ve farkındalıları değişimlere kaynak olarak kullanmakta diğer tüm enerjilerden ayrışır. Büyük bir düzenin kurulması, yaşam alanlarının düzenlenmesi, kanunların ya da hukukun oluşturulması gibi insanlığa hizmet edilen alanlarda, yönetim biçimleri ve ekonomik düzenlerin oluşturulmasında söz sahibidir. İşte bu yeni ayın toprak enerjisi 22/4, aslında kalıcı düzenlerin oluşturulmasında yeni başlangıçlar için bir büyük döngünün ilk adımı olabilir. İlk adım her zaman için sizin farkında olduklarınızla, deneyimlerinizin yapmak istediklerinize bu noktada ne kadar hizmet edeceğiyle ilgilidir.

Gün 15 , bu farkındalık dolu enerjiye hem liderlik hem de değişimde kullanılacak teknikler açısından eşlik ediyor. 15/6 enerjisi, aile, sevgi, estetik, açısından katkılar sağlıyor. Sanatı da içine alıyor. Bu boyutuyla şunu söyleyebiliriz, yaşamınızda , yaşadığınız ortamlarda dahil olmak üzere tüm yaşam koşullarınızı dipli bucaklı değiştirecek bir enerjinin göbeğinde olabilirsiniz ya da dipi bucaklı değişimi şimdi kendi isteğinizle oluşturabilirsiniz.

 

Yaşamına sahip çıkmak ve bunu değiştirmek isteyenler, yaşam koşullarınızın size gösterdiklerini değişim için kaynak olarak kullanabilirsiniz. Yaşamınıza birisi dokunacaksa bu siz olmalısınız. İstemek bir başlangıçtır, bununla birlikte durum artık istemenin ötesi bir nokta ve eylem gerektirmektedir. Eylemsiz istek sadece bir temenni olarak kalır ve niyetiniz varsa bunun eylemi niyetinizden aldığı güçle sizi iter. Şimdi yaşam enerjinizi olumlu yönde etkileyecek ne tür değişimleri istiyorsanız onların yapılandırılması zamanı! Oturma,düşünme zamanı falan değil!Eylem zamanı! Kendinizi nasıl bir yaşama yerleştirmek istiyorsanız onun için çalışma ve ustalık zamanı(ustalaşma zamanı)!

 

İnatları bırakmak, kısır döngüleri kırmak, kurban felsefesinden kurtulmak, ertelemek, kendini anlamsız şekilde süreçlerin içinde yakmak ve eritmek, olumsuzdan ya da acıdan beslenmeyi bırakmak bu sürecin en önemli aşamaları. Acele ve telaşeyle, düşüncesizce, bilgisiz ve cahilce harekete geçmeyiniz!

15 sayısı 3 ve 5 sayılarının çarpımıyle elde edilirken, 1 ve 5 rakamlarının yanyana geldiği bir birleşik sayıdır. Kendini bilmek (1), kendini anlatmak ve ifade etmek(3), bunun açık, net ve somut şekilde dışarıya yansıtmak (5) demektir. Günerji 22, büyük ustalık sadece deneyimlerle değil, terazinin diğer kefesindeki sezgi ve hayal gücününde bu süreçte çok etkili olacağını gösteriyor. Şimdi somutlaştırırken kendi ruhunuzu da işin içine katınız. Kendinizi katarak yapacağınız, belki ustalaşacağınız belki de ustalığınızı kullanacağız çok önemli bir dönem var önünüzde! Çaresiz kalmadan çareler bularak! Akılla bilgeliğin bir mücadelesi gibi olmasın bu dönem. Akıllı insan sadece kendi aklını kullanır, bilge insan başkalarından aldığı bilgileri kendi aklıyla birleştirir ve kendi akıl mantık süzgecinden geçirip kendi adına sorumlulukları alarak kullanır. Buyrun şimdi sıra sizin! Sorumluluklarınızı alın! Kendinizi ifade ederek, yeni ve istediğiniz yaşamı kendi tekniklerinizle oluşturun. Bilmiyor musunuz o zaman bir bilene danışınız ve kendinizi tanıyıp ona uygun şekilde yaşamınızı şekillendirin. Oturmayın ve eyleme geçiniz! Bunu kendiniz yapınız ve seçimler size ait olsun!

 

Başlangıçlar önemlidir! Şartlar ne olursa olsun her zaman çıkış vardır ve o çıkış sizin neye odaklandığınızla çok ilgilidir. Açmazlarınızı ve kısır döngülerinizi şimdi kırıp değiştirecek bir sürecin başında olabilirsiniz! İşlemeyen yapıları yıkınız ve işler hale getiriniz! Bir süreç olduğunu unutmayınız süreç ve sonuç birbirini izler! Elde edilen sonuçlar yeniden farklı süreçlere başlangıç oluşturacaktır. Bitişler aslında yeni başlangıçlara başlangıçlarda sonuçlara gider! 22 sayısının terazi enerjisiyle alma ve verme döngüleri açısından da bu yeni dönemde daha öncesinden neler getirdiklerinizi, deneyim ve dersler açısından dikkate almanız gerekenler olduğunu vurguluyor. Uyuyanlar, hayal dünyasında yaşayanlar, geçmişte kalanlar ve bir türlü güne gelemeyenler için şimdi bir fırsat zamanı! Anı yakalamak için uyan! Kendini bulmak ve bilmek için uyan! Kendi değerlerine sahip çıkmak için uyan! Kendi yaşamına sahip çıkmak için uyan! Eyleme geç!

 

Sevgiyle kalın