11/11 ile 8 kapısından geçiş!

11 Nisan 2018 ilginç bir tarih. Gün 11, yılın sayısı da (2+0+1+8=11) 11. Bugün 11.4.11 gibi bir dizilimle 26/8 günerji oluşuyor. 11 sayısı aydınlanmayı anlatırken terazi etkisini gösterir. Yani gölge ya da karanlık tarafında açığa çıkmasıyla bir aydınlanma oluşur. Günerji’deki 8 bu aydınlanmanın ilişkiler ve diplomasi yoluyla olacağını ve bir tam(am)lanma şeklinde sonuçlanabileceğini gösteriyor. Ev ve aileyle olan ilişkilerde denge/tamamlanma da olabilir.

11 sayısının en dikkat çekici özelliği mükemmeliyetçiliği ve idealleridir. 11.4.11 dizesi bunun gerçekçi bir zemine oturması için yani sonutlaştırılması için yapılacak şeyler olduğunu gösteriyor. Zaman ve tekamül kavramlarını bu süreçte ele almak ve vaktinizi nasıl harcıyorsunuz, neyin peşinden gisiyorsunuz ve giderken neler yapıyorsunuz düşünün! Bu düşünce süreçlerinin size gösterecekleri yanında bir de kalbiniz ne diyor ona bakın! Yeni denegeler oluşurken düşüncelerinizle kalnizin sesinin rehberliğine ihtiyacınız olacak. Hayal dünyasından çıkacağınız bir sürece giden yol var!

Kendini arayanlar için biraz derinleşme, çok derinlere dalıp kaybolanlar için artık yüzeye yaklaşma zamanı! Kaybolmadan bul(un)mak olmaz. Derinden ilerleyenlerin ya da üretipte henüz açığa çıkarmamış olanlar içinde yavaş yavaş açığa çık(ar)ma zamanı geliyor. Alma ve verme döngülerinin tamamlanmaya yüz tuttuğu zamanlarda olgunlaşan şeylerin meyvelerini toplama zamanı!

Olgunlaşmadıysa! İşte o zaman da yüzleşme zamanı! Sonuçları size ne gösteriyorsa o sonuçları adil ve tarafsız şekilde bir gözlemle değerlendirin! Kendinizi de başkalarını da kandırmayın! Kendinizi belki de bu süreçte yeniden keşfetmek ve tanımak gerekebilir. Yaşamınıza ve kendinize daha bütünsel ve yukarıdan bakmak gerekebilir. Bir helikopter bakışı! 11/11 ile 8 kapısından geçiş bakalım sizlere neler gösterecek!