21 Mart 2018’de gün 21/3 günerji 35/8 ediyor. Bugün baharın açılışı ve bir ekinoks var. Kıştan bahara geçişi temsilen bugünün sayısal açılımına baktığımda şunları söyleyebilirim : 21’den gelen 3 yaşamı ve yaşam çoskusunu anlatır. Bu kişisel anlamda “ben” kimsem ona ait şeyleri yapmayı ya da kendimi onlarla ifade etmemi gösterir. 21 sayısı 3 tane 7’den oluşur. 7 derinliklerimizde olan köklerimiz ve ruhumuzdur ve 3 ile bunu tutkularla ortaya koymaya açığa çıkarmaya yol verir. Bugün 21 sayısı bize Günerjideki 35/8 sayısıyla aslında bir basamak oluşturup bu basamakla yeni bir evreye geçmeyi anlatıyor. 8 bitişleri temsilen oldukça yüksek bir titreşimdir. İş ya da maddi kazançlar yanında manevi olarak olgunlaşmış olmuş şeylerin görünür hale gelmesi demektir. Buraya kadar özetleyecek olursak bu baharın ilk açılış kapısında siz kendinize tam(am)lanarak bir geçiş kapısı yaptıysanız o zaman ne ala! Daha yapamadıysanız yani henüz uyan(a)madıysanız o zaman da ne ala! Demek ki daha tamamlanmak için yaşanacaklar var!
 
İyi ya da kötü diye bir şey yoktur aslında. Çünkü iyiyle kötü aynı yerdedir ve insan sadece istediği gibi olunca iyi istemediği şekilde olunca kötü diye yorumlar. Bugün aynı zamanda bir sarkaç enerjisini, iyiyle kötünün bir arada bulunduğu yani dengelerin değiştiği bir durumuda anlatıyor. Kendilerine kapıyı yapanlar ya da kapıyı açanlar, kapı olanlar için, uyanmışlar için buradan geçişler iyi görünürken, uyan(a)mamışlar için yani kapı açmamış ya da kapı ol(a)mamış olanlar için geçişler kötü görünebilir. Her halükarda bitişler var! Bu bitişler bazı tam(am)lanmalara götürecek bitişler. Kendinizi eksik ya da yetersiz hissetmek, bir türlü olmuyor dediğiniz konularda ilerlemeler elde etmek istiyorsanız emek gerekiyor. Olma hali sadece bir emek işi değildir. Siz kendi iradenizle niyetinizi ortaya koyarak altını doldurursunuz ve elinizden gelenin en iyisini yaparak onu olmaya bırakırsınız. İşte şimdi o olmaya bıraktıklarınız için geri dönüşlerin açılacağı kapıdasınız. Orada ilahi plandan dokunuşlarla oluşan ne varsa önünüze gelecektir.
 
Kendinizi ifade etmekte eksik kaldıysanız o zaman kendinizi daha iyi ifade etmek için yeniden neler yapabilirsiniz, bugüne kadar maddi ve manevi kazanımlar için neler yaptıysanız elde ettiklerinize bakarak bundan daha iyi neler olabilir diyerek sonuçları değerlendirebilir ve yeni girişimlerde bulunubilirsiniz. Unutmayınız ki şimdi uyanma zamanı uyanın ve harekete geçin! Ertelenmiş yaşam kadar ağır bir şey yoktur insanın hayatında! Şimdi kendi yaşamına sahip çıkma zamanıdır. Kurbanı oynamadan beni harcadılar demeden yaşamına sahip çık. Uyan! İçindeki gerçek gücün yani kendinin açığa çıkmasına müsade et! Mucizeni yaşa!