Kendini olgunlaşarak ve geliştirerek ifade eden / yeniden var eden ruh, kendi özünden geleni dışa vurum! Sahne sizin!

Kasım ayında günerji 11+2+0+1+7 = 21/3 ediyor. Bu ay kuşkusuz yeniden bir var oluş aşaması ve derin dönüşümle ilgili enerji var. 11 sayısı özel bir sayıdır. Toplamda 21/3’le aydınlanan ve olgunlaşan durumların getireceği yeni süreçlerden bahsedebiliriz. Aynı zamanda kazançlarda artış ve profesyonel çalışma teknikleri kullanarak işinizde değişim ve dönüşümler olabilir. Bu ayın bir başka açılımı da madde ve mana arasında kurulan köprülerle başlayan aydınlanma ve aydınlatma süreçleridir. Kişisel dönüşümü tetikleyici olabilecek bu enerjilerin yaşama şeklinize ve tarzınıza direkt etkileri olabilir.

Kasım ayında dikkat çekici etkilerden birisi sahne almakla ilgili. Yeteneklerinizi çok özgün bir sunumla veya yaratıcı bazı yeni tekniklerle herkesin önüne koyabilirsiniz. 11 ve 3 sayıları profesyonel çalışmalar açısından yeni bir aşamayı gösteriyor. Kazancınızı direkt etkileyecek bu yeni aşama özellikle ustalıkla rafine hale getirilmiş tüm işlerde izlenebilir. 21/3 gelen ayın günerjisi, aynı zamanda mükemmeli yakalama konusunda da çalışmalar yapılacağını gösteriyor. Bir konuda tam bir otorite konumuna ulaşacak ve bu konuda birikimlerini aktaracak olanların sahne alacağı bir dönem olarak ifade edebiliriz. Geçmişten bugüne getirdikleriniz size ne kazandırıyor görebilirsiniz. Teknik anlamda yenilenme ve büyük dönüşümler sağlayacak açılımlar hatta sürpriz gelişmeler olabilir. Sürpriz durumların oluşturacağı şanslı dönemi iyi kullanmak için daha özgüvenli olup iyimser düşünmek gerekecektir. Düşüncenizi ve inançlarınızı , hayallerinizi canlı tutun ve bunları eyleme geçirecek adımlarla destekleyin! Kendinize güvenin.

 

İlişkilerde tutkulu aşkların başlangıcı veya yeni bir aşamaya geçecek şekilde adımların atılması söz konusu olabilir. Nihayetinde 3 sayısı genişleme demektir. Yalnızlar veya bekarlar bu ay ilişkiler açısından adımlar atabilirler. Hayatlarına yeni birisini katılabilir ya da var olan bir kişiyle farklı bir aşamaya geçiş olabilir.

 

21/3 aynı zamanda ezoterik konuların da gündeme gelebileceğini gösteriyor. 3 sayısıda 11 sayısıda bu anlamda etkilidir. Kaldı ki 21/3 dediğimizde aslında gizli kalmış bir 7 enerjisinden de gelen akışlar olduğunu belirtelim (3 X 7 =21). 21 kendi içinde 3 tane 7 enerjisini barındırıyor. 7 ezoterik ve ruhsal konular açısından oldukça önemli bir sayıdır. Yaşam nedir, yaradılış ve yaşamın sırları nelerdir gibi derin konuları ele alan ve bunlar üzerinde araştırmayı anlatan bir sayı olarak bu ayın içinde ben niçin yaratıldım, benim misyonum nedir gibi soruları sordurup bunların cevaplarını araştırmanıza vesile olabilir.

 

Kasım ayında sahne sizin! Kendizi yeteneklerinizle birlikte gösterebilirsiniz. Maddi ve manevi olarak kazançlarınızı artıracak fırsatlarınız olabilir. Bu ay profesyonelce adımlar atmak çok kazançlı materyal sonuçlar elde etmenize hizmet edebilir. Başka deyişle daha çok kazanmak istiyorsanız o zaman profesyonelce çalışmanın yollarına bakmalısınız. Bu yönde büyük dönüşümler olabilir. Yeni bir gelişim planı hazırlamak, kendinizi daha profesyonelce ifade edecek ortamlara adım atmak, bu yönde tanıtımlara ağırlık vermek ve yeteneklerinizi sergilemek Kasım ayında eylem olarak dikkat çekenlerdir.

 

Kendinizi yeniden bir şekilde var etmek ve yenilenmek istiyorsanız, kendi içinize dönmek ve köklerinizden destek almak çok anlamlı olacaktır. Unutmayın asıl kaynaklar içinizdedir ve siz oraya bakmayı ihmal ettiyseniz yani kendinizi yeterince tanımak için gayret göstermediyseniz işte şimdi tam da zamanı! Hangi konularda yetenekliyim, bu yeteneklerimi nasıl kullanırım, daha iyi nasıl yaparım, kendini nasıl yenilerim gibi konulara bu ay içinde öncelik vererek çalışmalar yapabilirsiniz. 2017 yılı kendini tanımak ve hedef seçmek için oldukça önemli bir yıl. Kasım ayı hızlı ve dinamik bir enerjiye sahip. Bu ay odaklanarak inanarak hareket etmeniz şanslı ve kazançlı şekilde ilerlemenizi sağlar. Aralık ayında bu ilerlemenin daha organize şekilde altını doldurmanız gereken bir sürecle devam ettirilmesi gerekecektir. Özellikle Eylül ve Ekim aylarından başlatılan süreçlerin daha da genişleyerek ielrleyeceği geleceği bu süreçte odaklanmaya çok ihtiyaç olacaktır.

 

11 sayısı karanlıkta kalan durumların aydınlanmasına, sır ya da gizli kapaklı durumların açığa çıkmasına da hizmet eder. Bir anlamda karanlık bazı süreçler aydınlanabilir. 11 sayısı bir terazi etkisi oluşturduğundan, durumları diğer açılardan görmek ya da denge oluşturmak, konuları görünmeyen yönleriyle de ele almayı gerektirir. Gerek çözüm arayışları, gerekse gelişen süreçleri bu boyutuyla da değerlendirmek sağlıklı olacaktır. Birikimleriniz bu anlamda gün yüzüne çıkabilir. Olumsuz anlamda birikmiş öfke ya da gizlenen düşmanlıklar görünür hale gelebilir, arka planda kaldığınız ancak şimdi ön plana çıkmanızı gerektiren süreçler oluşabilir. Ünlenmek ya da yaptığınız şeylerin sizi daha bilinir ve tanınır hale getirmesi gibi süreçlerde bu dönemde oluşabilir.

 

Kasım ayının herkese hayallerinin ötesinden ne varsa onu getirmesini diliyorum. Barış, huzur, sevgi, aşk, dostluk, maddi ve manevi kazanımlar, sağlıkla ve mutlulukla yaşamınızda daim olsun.

Sevgiyle…