13 Ekim 2017’de gün 13 günerji 33 ediyor.
Bugüne 33 sayısı özel bir enerji katıyor. 33 özel bir enerji olmasının yanında 2 tane 3 sayısı ile terazi etkisi de gösteriyor. 13 sayısı uğursuz bir sayı olarak algılanır hatta bu bir cumaya gelirse o zaman korku filmine döner diye bilinir! Bugün bir korku filmi değil dostlar tabi ki! 1 ve 3 sayıları yani toplamda 4 eden 13 enerjisi aslında kimlikle ilgili bir sayıdır. Kim olduğunu bilmekle ve neye hizmet ettiğini bilmekle(3)…
Yeteneklerini bilmek ve bunları farketmek, bu yeteneklerin herkesin hayrına olacak şekilde kullanılmasını becermek ve her şeyden önce bunu bir ilke olarak görmek. İnançlarınızı baştan aşağıya bir sorgulayarak ben ne yapıyorum sorusunu lütfen kendinize sorunuz! Bunu herkesin bugünlerde yapmasında fayda var! Önümüzde 19 Ekim sonrasında başlayacak yeni ayda, yapacağınız çalışmaları biraz daha netleştirebilirsiniz. Bu yolla kendinizi yeniden nasıl varedeceksiniz bunu göreceksiniz. Kendinizi yeniden ifade etmek! 3 sayısı kendini bulmak ve bilmek anlamında kendinizi nasıl göstereceğinizi anlatır.
33 sayısına varan günerji bu anlamda kendini aydınlatanların başkalarının yoluna da ışık olacağını / olabileceğini gösteriyor. Kaynağınızda olan size bahsedilmiş , niçin yaratıldım sorusuna cevap vereceğiniz dönemlerdeyiz. 33 sayısı sonuçta 6 demektir. Sorumluluklar ve hizmet açısından kendini katarak(yakarak) gösteren demek! Neye hizmet ediyorsunuz, hedefleriniz kimliğinizle ve yeteneklerinizle örtüşüyor mu? Soruları sormak ve kendi içinize de bakmak gerekiyor. Dışarı ve içerisi arasında oluşacak dengede aklın ve kalbinizin sesinin birleştiği yere varmak ve bu yola çıkmak Ekim ayının en büyük kazancı olabilir. Bu dönemde yenilenirken eski ve size ait olmayanların gitmesi için çalışmalar yapabilirsiniz. Basitçe söyleyeyim abartılı çalışmalar değil bunlar. Gerçekten olmak istediğiniz yerde misiniz? Olmak istediğiniz kişi yada kişilerle misiniz? Yapmak istediğiniz şeyleri mi yapıyorsunuz? Bunları yaparken tam bir tatmin duygusu yaşıyor musunuz? Kısacası gerçekten yaşıyor musunuz?
 
Soruların cevapları farkına varacağınız şeyler için harekete geçmenizi isteyecek. Harekete geçmek istiyor musunuz? İşte bugün bu anlamda da gerek dilek ya da niyetleri ortaya koymak ve bunların altını dolduracak şekilde nasıl ilerleyeceksiniz bunları belirlemek için çok özel bir gün! Yeter ki kaynakların içinizde olduğunu hep hatırlayınız! Her türlü kaynağa aslında sahipsiniz! Yeter ki kendiniz olun kendinizi bulun! Hayallerinizi hedefleriniz için kaynak olarak kullanın!
 
#günerji #yaşamkodu #farkındalıkgünlüğü #kendinitanı #numeroloji #yaşamayerleş #kendinifarket #şapka #yoldakiışık