Eylül’de Yol Senin…

Eylül ayı bu yılın belki de en güçlü aylarından birisi. Bu ayın günerjisi 1 ve 2017 yılının da günerjisi 1 yani çift etkili 1 enerjisiyle güçlü başlangıçlar yapılabilir. 1 başlatan ve temel bir enerji sunduğu için Eylül’de öncelikle yeni başlangıçlar için fırsatlar var diyebiliriz. Adım atmak için kararlı ve cesur olmak gerekiyor. Ne yapacağınızı biliyorsanız o zaman şimdi harekete geçebilirsiniz. Ağustos ayında önemli dönemeçler ve kırılmalar olmuşsa bunun ardından yeni kararlar gelebilir.

Eylül ayında kimlik olarak kendinizi tanıyorsanız bu size zaten ne yöne gideceğinizi gösterecek en temel kaynaktır. Kendini bilmek ve tanımak yapacaklarınız açısından çok önemlidir. Ayrıca bu sene başlangıçlar ve 9 yıllık bir kapının açılış yılı olmasından dolayıda yaşamınızda ciddi bir temel atmak için böyle bir yılı ve dönemi kullanmak çok avantajlı olabilir. Kendini bilen ve tanıyan ne yapmak istediği konusunda niyeti ve kararları olanlar için diyebiliriz ki yol sizin…

Yol mu yok o zaman yeni bir yol yapma zamanı. Yol var o zaman harekete geçerek başlatma zamanı. Atılacak adımlar yeteneklerinizle ve bilginizle, kimlik ve yaradılışınıza uygun adımlarsa o zaman yolun sonuna varacak enerjiniz olur. Bu ay en önemli konu gerçekten bu yönde bir düşünceyle mi ilerliyorsunuz yoksa kendinizi mi kandırıyorsunuz bunun farkında olmak! 9 ve 1 (9+ 2+0+1+7=19/10/1) sayıları yanyana geldiği için bitişler ve başlangıçların yanında, kendinizi tanımak ve bilmek ve yönünüzü seçerken ruhsal rehberlikle birlikte ilerlemek vurgulanıyor. Sezgilerinizi bu anlamda iyi kullanabilirsiniz. Aklınız zaman zaman yanılsada ruhsal bilgelikle oluşan sezgiler size yolunuzu seçmekte yardımcı olacaktır. Kafa sesinizin yüreğinizden gelen sesi bastırmasına müsaade etmeyiniz.

Çalışmak ve uğraş vermek 9 sayısının doğal enerjisidir. Bunu cesur ve kararlı bir zihinle desteklemek gerekiyor. yaratıcı projeler, uzun zamandır üzerinde çalışılmış işlerin gün yüzüne çıkma zamanı. Elinizdeki değerleri eyleme geçmekte kullanınız.

Eylül ayında yeni bir döneme geçiyormuşcasına hareketli ve dinamik bir enerji var. Bu yüzden tembellik etmeden ve çekingen kalmadan kendinizi ortaya koyarak yapacağınız işlerde başarı gelecektir. Başarı tanımınızı da iyi yapmak gerekiyor.

Kimlerin hedef defteri var? Hedeflerinizi kağıda geçirme zamanı. Kafanızdakileri yazmaya başlayın. Bunları birer hedef olarak çalışın. Altını doldurmak önemli. 5N1K formülünü kullanarak hedeflerinizi çalışın. Kaynaklarınızı bu hedefler açısından değerlendirin. Hazırlık yaparak hedeflerinizi zamanlayarak ve gerçekten istiyor musunuz bunu bilerek seçimlerinizin arkasından gidiniz!

Yolunuz açık olun. İhtiyacınız olan en önemli kaynak içinizdeki ışıktır ve onu yansıtmaktan korkmayın. Hala yol karanlık görünüyorsa o zaman içinizdeki ışığı açığa çıkarın o sizin yolunuzu aydınlatacak ve size gösterecektir. Kişisel yılı 1 olanlar özellikle bu yıldan çok muhteşem şekilde faydalanabilirler. İsim enerjisi 1 olanlar bu yıldan yine oldukça iyi şekilde faydalanabilirler. Peki diğer kişiler bu yıldan faydalanamaz mı? Tabi ki en yüksek oranda faydalanabilirler. Kişisel yılı 1 olanlar, Yaşam Kodu sayısı ve isim sayısı 1 olanlar bu yıldan diğerlerine göre daha fazla faydalanma şansına sahipler! Kullanırlarsa… Kişisel yılınızı , isim sayınızı ve yaşam kodu sayınızı hesaplamak için daha önce paylaştığım yazılara bakabilirsiniz. Ayrıca Yaşam Kodu ve Doğum Tarihinizde Saklı Sırlar isimli kitabımdan faydalanabilirsiniz.

Herkese mutlu, neşeli, aşk ve sevgili dolu, bolluk ve bereket içinde harika bir Eylül ayı diliyorum. Sadece hayallerinizden değil hayallerinizin ötesinden gelsin!

Sevgilerimle,