İnsanın kendisini geliştirme isteği olduğunda bir yerden başlamak gerekiyor. Ancak en büyük karmaşada bu aşamada oluşuyor. Benim bugüne kadar en çok duyduğum cümle “bir şeyler yapmak istiyorum ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum” oldu. Açıkcası söylemek gerekerise yıllar öncesinde aynı soruyu ben de kendime sormuştum ve bir çıkış yolu aramıştım.

İnsanın kendisini tanıması ve bilmesi, yaşamında seçimlerini yaparken vereceği kararları oluşturmasında çok önemli. Karar vermek ve ilk adımları atmak kendinizi keşfederek başlayacağınız bir süreçtir. İşte tam da bu noktada bir araç bulmak gerekiyor. Numeroloji ve Yaşam Kodu benim bu anlamda bir başlangıç noktası oluşturmak için gördüğüm en güçlü araçlardan bir tanesi. Kendinizle saf ve objektif bir yüzleşme yapabilmek, yaşam yolculuğunuzu anlamak, bahşedilmiş yeteneklerinizi, düşünce gücünüzü, davranışlarınızın arkasındaki inanç ve değerlerinizi görebilmek Yaşam Kodu ile ortaya çıkarılmaktadır. Bu yönde numeroloji ve Yaşam Kodu çalışmasının çok önemli bir adım olduğunu da yoğun çalışmalarım sonucunda söyleyebilirim. Binlerce kişiyle yapılmış seanslar ve bunların uzun zaman dilimleri geçtikten sonra bana ulaşan geri bildirimleri, Yaşam Kodu’nun etkin bir başlangıç noktası olduğunu göstermektedir.

Doğum tarihinizin ve isminizin açılımıyla yapılan Yaşam Kodu çalışması, kendi içinize bakarken bir başlangıç malzemesi oluşturuyor. Ben buna ekmeğinizi çıkaracağınız hamur diyorum. Yaptığım bu çalışmalarda nokta atışı tespitlerle birlikte oldukça fazla hamur halde malzeme de üretiyorum. Çalışma yaptığım kişilerden bu malzemeyi kullanmalarını istiyorum. Kendini keşfetmek herkesin kendi sorumluluğundadır. İsterseniz ve bu yönde niyet edip bir başlangıç noktası olarak numerolojiyi ya da Yaşam Kodu’nu seçersiniz, bununla kendinize iyi bir zemin oluşturarak üzerine kendinizi keşfetmenin verdiği o hazla bir tanıma yolculuğu bina edebilirsiniz.

Yaşam Kodu, kendini tanıma ve keşfetme ile başlamanın yanında, aynı zamanda kendini keşfetmenin ta kendisi için yapılan bir yolculuktur.  İnsanın kendi içine yapacağı bu yolculuğun anlamı da çok büyüktür. “Yaşam Kodu – Doğum Tarihi ve İsminizde Saklı Sırlar” kitabımda şöyle yazmıştım:

İnsanın yaşamının aslında kendisini tanımaya dair bir yolculuk olduğunu anladım. Bu süreçte olan olayların ve yaşamımıza giren kişilerin de yine bu yolculukta kendimizi bir şekilde bulmamıza yardım eden figürler olduğunu öğrendim..Ne kadar erken kendinizin farkına varabiliyorsanız aslında yaşam o kadar kendiniz olarak yaşanıyor ve siz kendinizi farketmeden yaşadığınız sürelerde sadece kendinizi bulmaya çalışıyorsunuz. Olan olaylar, başarı ve başarısızlıklar, üzüntü ve kederler, acılar ve mutluluklar hepsi aslında size kendinizi tanıyacağınız yada bir şekilde kendinizi farkedeceğiniz ve bulacağınız olgular olarak hayatınızda yer bulmuş oluyor.

Sonuç olarak, eğer yaşamınızda değişim zamanı geldiğine inanıyorsanız, yapmak istedikleriniz ya da hedef seçiminizde zorluklar yaşıyorsanız, ne yapacağımı bilemiyorum, kendimi tanıyamıyorum diyorsanız, karar almakta zorlanıyorsanız, kendinizi keşfetmek için ne yapabilirim diyorsanız, o zaman Yaşam Kodu iyi bir başlangıç noktası olarak size yardımcı olabilir. Kendinizi keşfetmek ve tanımak, kendinizin farkına varmak, daha farkındalıkla yaşamak, varsa sorunlarınız çözümler bulmak gibi bir çok ana konuda Yaşam Kodu size çok değerli bilgilerle ışık tutacaktır. Kendi değerinizi bilerek yaşamak için Yaşam Kodu ve numeroloji iyi bir başlangıç noktasıdır.

Yaşam Kodu Analizi detayları için buradan bilgi alabilirsiniz ya da bu konuda hazırlanmış olan Yaşam Kodu – Doğum Tarihi ve İsminizde Saklı Sırlar kitabımdan faydalanbilirsiniz.

Kendinizi tanıyarak ve keşfederek , değerinizi bilerek, yaşama yerleşerek ve farkındalıkla yaşayacağınız harika bir yaşam diliyorum.