Yarın 8 Aralık 2016… Günün toplamı  8+1+2+2+0+1+6 = 20 ediyor. 20 para ile ilgili güçlü bir sayıdır. Günün kendisi de 8 olduğundan bu da maddi konularda ve iş konularında güçlü bir sayıdır. Doğal olarak 8 Aralık 2016’da iş ve para konularında kazanç ve bereket açısından oldukça fırsatlı bir gün ortaya çıkıyor. Peki ne yapalım böyle bir günde?

Kazancınızı ve bereketinizi artırmak için daha önceleri önerdiğim bir yol vardı. Birçok kişi bunu yapmıştı.Şimdi tekrar yapılabilir. Yapanlar zaten 8 Aralıkta  devam edecekler. Hiç başlamamış olanlar 8 Aralıkta kazancınızın artmasına ve bereketlenmesine niyet ederek bir kutu ya da kumbara da para biriktirmeye başlayınız. Kutuya her ayın 8’inde belirli bir miktar para koyacaksınız. Banka hesabına da olabilir. Burada örneğin miktar için 20 TL koyabilirsiniz. Daha yüksek miktarlar koymak isteyenler koyabilir sakıncası yok. Ancak önemli olan koyduğunuz miktarı bir sonraki ayın 8’inde düşürmemelisiniz.  Zaten amacımız para parayı çeker diyerek bolluk ve berekete niyet etmek. Paranızı koyarken artsın eksilmesin taşşın dökülmesin diyerek niyetinize destek verin.

Sadece niyet mi peki? Niyete uygun eyleme de geçmelisiniz. Eylemden kastımız kazancınızı artıracak neler var onları yapmak. Yeteneklerinizi daha etkin kullanmak, işiniz yoksa yeni bir iş bulmak için daha girişken olmak, olumlu düşünmek vb.

Burada para ile ilgili düşüncelerinizi yazmak ve para kazanma, iş yapma, emek verme, karşılığını alma ve verme konularının tamamını da bir düşünün. Özellikle para konusunda yazdığınız yazıda , yeteneklerinizi nerede nasıl kullanıyorsunuz bir bakın! Günün negatif görünümünde tam bir aydınlanma enerjisi var. Bakmadığınız yerden bakmak, kendinizi biraz daha yukarıdan görmek, geçmişte olan ve takıldığınız bazı durumları farkındalıkla ele almak ve varsa olumsuz etkilerini gidermek için neler yapılabilir bakmak önemli olacaktır.

Eyleme geçmenizi engelleyen durumlar varsa o zaman bunları ortadan kaldırmak çin değişim ve dönüşüm süreci başlatmak gerekir. Bu ay bu anlamda oldukça önemli ve 2016 yılını hazır kapatırken 9 yıllık döngünün sonunda geçmişin tortusunu üzerinizden atabilirsiniz.

8 karmik bir enerjidir. Geçmişte yaptığınız ve başkalarını maddi zarar gördüğü durumlar olduysa ve yapılan haksızlık vs varsa bunlar karma ile gündeme gelir. Bu sebeple, hem helalleşme hem de affetme çalışmaları gerekebilir.

40 günlük bir olumlama çalışması da, para ve bereket konularında yine iyi sonuçlar verebilir.Aşağıdaki olumlamayı 40 gün boyunca günde 20 dk ayna karşısında tekrar ediniz.Bu 20 dk sürekli olmak zorunda değil. 5’er dakikalık 4 parça da ya da 10 dk.lık 2 parça şeklinde de olabilir.

Yaşamıma ve kendime verdiğim değerle her şeyin en mükemmelini ve en hayırlısını hakkediyorum. Bolluk ve bereketinin yaşamıma akıp gelmesine izin veriyorum. Bugün ve bundan sonraki tüm günlerimde bana sunulanları kendim ve bütünün en yüksek hayrına sevgiyle kabul ediyorum. Yaşamımın her anının değerini bilerek ve hakkını vererek yaşıyorum.

Bolluğunuz ve bereketiniz daim olsun.