29 Kasım 2016, yeni ay var. Bugün olan Yeni Ay’ın ilginç etkileri olabilir. Nasıl mı?

Öncelikle 29 sayı olarak asal bir sayıdır ve alt toplamı 11 ediyor. Bu aydınlanma ve maddi manevi zenginlik için yoğun bir enerji taşıyor. Aynı zamanda 11.ayda olan bu yeni ay doğal olarak 2 tane 11 enerjisinin yan yana gelmesi güçleniyor.

Bu etkiyi yeni ayın derecesi ile değerlendirecek olursak o da 7nci derecede görünüyor. 2 tane 11 enerjisi, 7 sayısının etkisiyle başlayan bir evrede etkin oluyor. 7 ruhsal ve analitik olarak çift yönlü işyene bir sayıdır. Genellikle kişilerde kullanımı ya çok  analitik, ya çok ruhsal yöndedir. Yani ya o ya o şeklinde bir ayrıştırma yapmaya iten şekliyle kişilerde etkili oluyor. 11 enerjisi de bu etkiyi güçlendiriyor. Burada hepimiz için uyarı şeklinde oluşan mesaj ise şu : Ya o, ya o şeklinde ayrıştırmaya gitmeden, yani inançlar ya da ön yargılar veya sorgulamadan yaptığınız tüm kabullere bir yeni yaklaşımla bakmak.  Seçimlerinizde yeniden bir aydınlanma yapacak bir yaşam felsefesi oluşabilir.

2017 yılında yepyeni bir döngü başlayacak ve 9 yıl boyunca devam eden 2016 ile son bulan bir döngü var. 29 sayısı çok iyi gözlemcidir. Elinizde neler var bir bakın bakalım. İlişkiler, iş yaşamı, yaşam alanınızın diğer bölümleri yeniden yapılanabilir.  Arlık 2016 için bir günerji yazısı yazdım. Onu gunerji.com’dan okuyabilirsiniz.

Bu yeni ayda özellikle kariyerinizi, iş yaşamınızı, ilişkilerinizi yeniden düzenleyecek yeni bakış açıları ve inançlar yaşamınızda yer alabilir. Tabi ki siz eski işlemeyenlere yol verip kendinizi özgürleştirirseniz ve bu yeni olanlara yer açabilirseniz.

Yeni ayın karanlığında muhteşem bir aydınlık saklı! Kendinizi kapatmayın ve yeniye açık olun!

Ülkemizde ve dünyada bolluk , bereket, aşk ve sevgi, barış ve huzur, sağlık  dolu günler daim olsun. Bütünün hayrına, hepimizin hayrına en mükemmeli olsun.