Günün enerjisi 1+6+1+0+2+0+1+6 =17/8 ediyor. 17 çok kolay bir sayı değildir. En alt toplamı ile 8 eden bu sayıda öncelikle kendinizi ve yaradılışınızı esas alarak kendinle bir yüzleşme yaşarsınız. Bu yüzleşme de en değerli şey kendini bulmakla ilgilidir. Kendini bilen ve bulan, haddini ve ne yapacağını bilir. Yaşamınızda bitiş yönünde oluşan durumlar yeni dengeler kurmanıza sebep olur. Yeni denge öncelikle bir dengesizlik hali oluşması demektir. O dengesizlikten yeni bir dengeye de sizi deneyimlerinizin çıkaracağını söyleyelim.

Dün dolunay için terazinin kefesine 9 yıl boyunca ne koyduysan diğerine de karşılığı gelecek demiştim. İşte 8 sayısı budur, alma ve verme döngüsünün tecelli ettiği andır. 2016 yılında bitişler var ve 2017 yılında ise yeni bir enerji döngüsü başlayacak. Ekim ayı bu enerji döngüsünün ilk prova zamanları… Bu dolunay bir çok açıdan 2017 yılına ışık tutacak verileri bizlere gösterecek.

Kendinize ve içinize yönelmekten korkmayın! Kendini keşfetmek önemlidir! Böylelikle yeniden doğmuş olursunuz.Yaşamın hareketli ve dinamik bir doğası var ve yaşamla dansınızı elde ettiğiniz deneyimlerle devam ettireceksiniz. 8 sayısında karmik bir enerji oluşur. Yani ne ektiysen onu biçersin. Ekmediysen hasılatı kaldırmayı bekleme… Elde etmek istediğin bir hasılat varsa onun için ekmeye devam et… Zorluklar güçlendirmek içindir ve zor kelimesi sen bilmediğin ya da daha önce deneyimlemediğin içindir. Zoru kolay yapacak olan, yeteneklerini, aklını, bilgi ve becerilerini topyekün devreye sokarak vereceğin emektir.

Ne kadar zor denirse densin, ne kadar karışık denirse densin lütfen siz olumlayın ve olumlu düşünün. Emek vermeye ve çalışmaya, bütünsel yaklaşmaya, paylaşmaya hazır olun… Sevgiyle ve saygıyla paylaşmaya… Nefretten, şiddetten uzak…

Bolluk , bereket, sevgi ve aşk , barış ve huzur hepimizle birlikte olsun.