9 Kapısından Geçmek ( Ödüllerle ya da Deneyimlerle)

Bu ay çok önemli bir günden bahsetmek istiyorum. O gün 9 Eylül 2016. Neden mi önemli çünkü o gün tam 4 tane 9 enerjisi aktif şekilde etkili olacak. Bu etki 1 Eylül’de oluşan Yeni ay ve Güneş tutulmasıyla açılan bir kapıdan geçmek gibi. 9 Eylül’de bu geçiş zirve yapacak. 16’sında bu açılan kapının kapanışı yine bir tutulmayla başlayacak.

Şimdi çok eski bir döneme işaret ederek yazıma devam etmek istiyor. O da 2008 yılı. Bu yılın enerjisi 1 ediyor. Yani başlangıçlar zamanı. O dönemden başlayan ve gelen süreçlerin bu yıl yani 2016’da artık kapanacağını söyleyebiliriz. Bu kapanış geçen 9 yıllık dönemde ne kadar emek verdiğinize bağlı olarak size ödüllerini ve kazanımlarını sunacak. 9 Eylül 2016 işte tam da bu ödüllerin zirve zamanı niteliğinde. O gün Jüpiter’inde yine hareket ederek Başak burcundan Terazi burcuna geçeceğini söyleyelim. Jüpiter’in bu 9 yıllık kapanışta etkisi özellikle ortaklıklar ve grup çalışmaları üzerinde olabilir. Bolca davet ve organizasyonla bugüne kadar verdiğiniz emekler size ödülleriyle birlikte gelirken birçok yeni ve farklı çevrelere de ulaşmanıza yardımcı olabilir.

9 Eylül’de dört 9 enerjisinden bahsettik. Öncelikle gün 9, sonrasında ay olarak Eylül ayının enerjisi (9 +2+0+1+6 =18=1+8=9) dokuz ediyor. 2016 yılının enerjisi 9, ve 9 Eylül 2016 için enerji de doğal olarak 9 ediyor ( 9 + 9 + 2+0+1+6=27=2+7=9).

Dokuzun bitişler ve geçiş getirdiğini ve bu bitişlerin ödüllerle olduğunu söyledik. Herkes ödül ister ancak bu ödüllerin verilen emekle çok ilgili olduğunu tekrar söylemek gerekiyor. 9 sayısı çok çalışmak demek. Bu yıl hala Eylül ayından sonra 3 aylık bir dönem daha kalıyor ve hala verilecek emek var. Kapı kapanıyor dedik bununla birlikte çalışma bitmiyor hala yapılacak şeyler var. Özellikle kendinizi iyi hissetmiyorsanız , gerek iş açısından gerekse ilişkiler açısından istediklerinizi elde edemediğinize inanıyorsanız o zaman enseyi karartma zamanı değil!

Şimdi hem de 5 Eylül’den itibaren başlayarak 9 Eylül’e kadar ve devamında çalışma zamanı. 5 Eylül değişim için tüm tezatlarına rağmen yüksek bir enerji içeriyor. Bu enerji 9 Eylül’de tam bir zirve yapacak. İyileşme ya da yenilenme arayışında olanlar, daha derin bir değişime ihtiyaç duyanlar 7 Eylül gününü de bu amaçla kullanabilirler. 8 ve 9 Eylül günleri bolluk ve bereket açısından yaşamınızı değiştirmek için çalışmalar yapmaya çok uygun. 6 Eylül 2016’da ilişkiler özellikle aile ve yuva ile ilgili değişimler açısından fırsatlar sunuyor. Saydığım tüm tarihlerde ilgili konularda önce kendi yaşamınızda ne durumdasınız bir bakmanızı ve bu konularda ne gibi bir değişim istiyorsunuz öncelikle bunu tespit etmenizi öneriyorum. Tespitlerinizde lütfen olabildiğince net olun. Hedefinizi tespit etmiş olacaksınız. Bu hedefe ulaşmanıza nelerin engel olduğu konusunda da düşünmenizi öneriyorum. Bunu özellikle karşınıza bir ayna koyarak yapın ve aynadaki kişinin bunun ilk sorumlusu olduğunu kabul ederek başlayın. Bu kabulle aslında işin büyük kısmını halletmiş oluyorsunuz.

Sonra mı? Evet tabi ki sonra yapacaklarınız var.Bu ay madem bitişler var o zaman kendinizdeki tüm olumsuz duygu ve düşünce ile inançlardan kurtulmak için başlayın. Kendi içinizdeki engelleri kaldırdığınızda yolun geri kalanını da halletmiş olursunuz. Doğal olan engeller sizi güçlendirir. Ancak içsel engelleriniz sizi güçlendirmez. Bu süreçte bu içsel engellerden kendinizi kurtarıp yolunuzu açma zamanıdır.

Eylül günerjisinde özellikle bolluk ve bereket enerjisi için önerilerde bulunmuştum. Onları burada tekrarlamak istemiyorum.  http://gunerji.com/2016/09/01/eylul-2016-icin-gunerji/ linkinden bu yazıya ulaşabilirsiniz.

9 Eylül 2016 kendini kandırmadan kendinizle yüzleşmeniz için çok büyük bir fırsat. Kendinizle yüzleşmekten korkmayın ve kendinizi olduğunuz haliyle kabul ederek sevin. Özsevgi ve özsaygı kendi özdeğerinizin temellerini oluşturur. Kendinizi şahane hatalarınızla sevmeyi öğrenirseniz bu hatalarınızdan öğreneceğiniz deneyimleri ve kazanımları kullanmaya başlayabilirsiniz. Bitişlerde istediğiniz maddi sonuçlar yoksa çok değerli öğretiler vardır. Olumsuza odaklı bir zihin, kayıpları düşünmekten,kazanılan deneyimi ve onun gösterdiği öğretiyi değerlendiremez. Lütfen bunu görmeye ve kendi sahip olduğunuz yetenekleri artık bu deneyimlerle birleştirerek kullanmaya özen gösteriniz. Profesyonel yardım alabilirsiniz. Danışmanlık alabilirsiniz. 9 sayısı danışmanlık, öğrenmek, hazırlanmak, iyileşmek için harikadır. Yeni başlangıçların arefesinde , bu geçiş döneminde kendinizi iyi hazırlayınız.

Geçmişin köhne ve işe yaramayan inançlarından, sizi aşağıya çeken tüm olumsuz duygulardan ve düşüncelerden kurtulmak ve gerçekten kendinizi bularak yeniden demek için bu tip dönemlerde çok fırsat vardır. Dibe vurmaktan korkmayın sadece dipten çıkmak için yeterli olduğunuzu unutmayınız!

Sevgi, aşk, bolluk ve bereket, sağlıkla ve mutlulukla size gelsin.