Parayı Kazanmak ve Kullanmak

8.8.2016 tarihi maddi ve manevi zenginlikleri arttırmak için çok önemli bir gün demiştik.  Peki 9.8.2016 acaba nasıl bir tarih? Sevgili dostlar 8nci ay zenginlikler konusunda oldukça önemli bir aydır. 8 sayısını her anlattığımda zenginliğin özellikle maddi yönüyle bu sayıda tecelli ettiğini söylerim. Bununla birlikte 9 sayısı tüm diğer sayıların özelliklerini içinde barındıran bir toplam enerjiye sahiptir. O yüzden 9 sayısında para enerji yine çok yüksektir. Parayı çok kolay kendisine çeken aynı zamanda o parayı çok kolay şekilde de harcayan bir enerjisi olur!

Şimdi bugün 9.8.2016 tarihinde oluşan Günerji, şöyle 9 8 ve 9’dan ( 9+8+9= 26  = 2+6 =8 ) 26/8 ediyor. Hem biriktirmek hem de bununla birlikte parayı elde etme, çağırma ve onu en iyi ve verimli şekilde kullanmakla ile ilgili çalışmalar yapmak için çok iyi bir gün ve enerjisi de bu yönde.

Bugün para kazandıracak işlere adımlar atmak,bu yönde neler yapabilirsiniz bunlar üzerinde düşünmek ve bazı kararlar almak, para ile ilgili sıkıntılı süreçleriniz varsa bunların kaynaklarına bakmak ve bu yönde kendinizi geliştirmek için yapacaklarınız olabilir. Ayrıca tamamlanması gereken ve bekleyen çalışmaların da tamamlanarak para kazandıracak şekilde ortaya çıkarılmasında da çok önemli bir aşama ve sonlandırma dönemi.Bunlar işleri yürütmek için önemli olan detaylar. Peki ya kazanamıyorsanız! İşte bundan sonraki anlatacaklarım buna biraz ışık tutmabelief_systemk için önemli. Siz eğer bu durumdaysanız bugün aşağıda yazdıklarıma dikkat ediniz ve yaşamınızı bir de bu bilgilerle tekrar bir gözden geçiriniz.

Para ile ilgili tüm bildiklerinizi ve düşüncelerinizi bir kağıda yazarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Zihninizde ne varsa onu yazın. Kendinizi kısıtlamayın hatta elinize ilk para ne zaman geçti nasıl aldınız, çocukluğunuzdan kendinizi bildiğiniz ilk anlardan itibaren para ile ilgili duyduklarınız, gördükleriniz ve yaşadıklarınız neler tüm bunları bir kağıda dökünüz. İçinizde paraya ait ne varsa ayırt etmeden yazınız.

Para ile ilgili düşüncelerinizin içinde onu nasıl kazan(a)madığınıza dair detaylar saklıdır işte onları açığa çıkarmaya çalışınız. Böyle bir çalışma yaparak kendinizdeki para ile ilgili negatifleri ya da çekirdek inançları bulabilirsiniz. Bunu bir profesyonelle yapmak çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. Yine de kendiniz de bu yönde eyleme geçerek bir şeyler yapabilirsiniz.

Örneğin para istemeye çekiniyor ya da utanıyor musunuz? O zaman ilk para istediğiniz anı hatırlamaya çalışınız! Geçmişte para ile ilgili kötü bir anınız var mı? Bu ebeveynlerinizle de olabilir iş vs sebebiyle çalışmaya başladığınız ilk dönemlerde de olabilir.

Yapacaklarınız olduğunda buna tam bir çerçeve belirlemeden mi başlıyorsunuz?Altını doldurmakta zorlanacağınız işlere mi evet diyorsunuz? Çok çalışıyorsunuz ancak bunu hakketmediğinize mi inanıyorsunuz? Bunlara hemen hayır diyen bir çok kişi olabilir. Bilinçli şekilde hayır dedikleriniz için acaba söylediklerinizle yaptıklarınızı tam bir düşünerek tekrar cevap vermek ister misiniz? Çoğu zaman söylediği ile yaptığı uyuşmayan durumlar oluşabilir ve siz bunun farkında bile olmayabilirsiniz. Bunu bir profesyonelle çalıştığınızda daha kolay farkedebilirsiniz. Başkaları için yaptıklarınızı kendiniz için de yapabiliyor musunuz? Kendinize ne kadar değer veriyorsunuz? Ertelemek, ben zaten biliyorum hallederim ve yaparım, yardım istemekten çekinmek ve daha bir çok sebeple yine yaşamınıza parayı çekmekte veya onu elde etmekte sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bütünsel bir bakış açısıyla yaşamınıza bakınız. 9 Ağustos 2016 çözümlerini bulmak için harika bir enerji taşıyor!

 

olumlama Yeni bir düşünce ile yaşamınıza para enerjisini çekmek için olumlamaları kullanabilirsiniz demiştim. Olumlamaları 6 hafta süreyle her gün üzerinde 20 dakika süreyle çalışarak yapınız. İşte size olumlamalar için örnekler :

 

Yeteneklerini tam olarak kullan(a)mayan, kendini tam olarak keşfet(e)memiş, çok erteleyen kişiler için:

 

Aklım, duygularım , ruhum ve bedenimle bir bütünüm.Bana bahşedilmiş olan tüm yetenekleri , yeni bilgilerle ve öğrenmelerle cesur şekilde kullanmaya gönüllüyüm ve hazırım. Akıp giden zamanın yaşamımda ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Anı anda yaşayarak, çalışkan ve bereketli bir enerji ile yaşamımı maddi ve manevi zenginlik içinde yaşıyorum. Şükürler olsun.

 

Büyük başarılara giden yollar bir küçük bir adımla başlar. Ben de büyük başarılara giden yollara özgüvenim ve cesaretimle bana bahşedilen tüm yetenekleri kullanarak adım atıyorum. Bu yaşam bana ait ve ben bu yaşamı zihnimle, bedenimle, duygularımla ve ruhumla bir bütün olarak doyumlu şekilde yaşıyorum.

 

 

Değişime açık olmayan, geçmişin olumsuz deneyimlerinden, kısıtlayıcı bağlardan ve inançlardan kurtulamayanlar, özgüvenini yitirmiş kişiler için :

Yaşamıma değişimle akıp gelen bolluk ve bereket enerjisini sevgiyle kabul ediyorum. Farklılıklara ve farklı fikirlere samimi ve öğrenmeye açık bir zihinle yaklaşıyorum Tüm bunları hayal ile gerçeğin birleştiği durumlara cesur ve kararlı adımlar atmak için kullanıyor ve ilerliyorum. Ben her şeyin en mükemmelini hakediyorum.

 

Farklılıkları ve yenilikleri yaşamıma katacağı zenginlikleri bilerek sevgiyle kabul ediyorum. Değişim benim yaşantımı her zaman canlı ve dinamik tutuyor ve bakış açılarımı zenginleştirerek görmem gerekenleri görmemi sağlıyor. Böylelikle kendi yaşamıma sahip çıkıyorum. Ben kendimi olduğum gibi seviyor ve onaylıyorum.

 

Yaşamıma ve kendime verdiğim değerle her şeyin en mükemmelini ve en hayırlısını hakediyorum. Ben özelim ve yeni değişimlerin getireceği mutluluğun, bolluğun ve bereketin yaşamıma akmasına izin veriyorum. Bugün ve bundan sonraki tüm günlerimde bana sunulanları kendim ve bütünün hayrına sevgiyle kabul ediyorum.