Yeni Ayın Karanlığından Aydınlığa

8 Şubat 2016 , tarih açısından yeni ay dönemine geliyor. Yeni ay dönemleri çok önemlidir. Özellikle Şubat ayında başlangıçlar açısından bu yeni ay dönemi bir kaç kat daha önemli görünüyor. Neden mi ?

Öncelikle söyleyelim Şubat ayının tamamında bir aydınlanma ve kendini hem dışşsal hem de içsel özellikleri ile yeniden keşfetme zamanı. Bir başka şekilde söylemek gerekirse yeteneklerinizle fırsatlarınızı birleştirip buradan hem topluma yada yüksek bilince hemde kendinize hizmet edecek şeyleri ortaya koyma zamanı . Bunu kendinizi organize ederek yada grup çalışmaları oluşturarak, yada başkaları ile ortaklıklar ve güç birliktelikleri yaparak sağlayabilirsiniz.

Şubat yeni ayında iş ve çalışma koşullarınızda ortaklık sinerjisi açısından yükselen bir enerji var. Sistemli çalışmaların başlangıcı ve sürekliliği için bu yeni ayda atılacak adımların maddi ve manevi getirisi oldukça tatminkar olabilir. Üzerine emek vererek ve gerçekten yeteneklerinizi de etkin şekilde ve cesur adımlarla öne çıkarak kullanmaya niyet edersiniz sonuçlarının sizi mutlu edeceği bir yeni ay dönemindesiniz.

8 Ağustos 2015’te bir para ritüeli yapılmasını önermiştim. O gün 8.8.8 olan enerji 3 sekizden oluşan bir kapı açmıştı ve bolluk bereket ve birikim oluşturma açısından fırsatlar sunuyordu. Bu ritüeli kaçıranlar bu yeni ayda bunu başlatabilir. Bu ritüele en az bir sene tercihen iki sene devam edilmesini önermiştim. Şimdi de önerim aynı.

Ritüel şöyle , her ayın sekizinde imkanlarınız dahilinde bir miktar parayı bir kutuda yada kumbarada biriktirmeye başlayın. Ne olursa olsun o paraya dokunmayın . Miktarın büyüklüğü yada küçüklüğü hiç önemli değil sadece ilk koyduğunuz miktar neyse onun altına düşmeden sonraki aylarda biriktirmeye devam edin. Artırarak biriktirmek tabi ki çok daha etkili olacaktır. Para parayı çeker düşüncesi ve emeğinizin değerini bilerek bu bolluk ve bereket enerjisine niyet etmeniz ve bu niyetin gereksinimlerini yaparak ilerlemeniz dikkat etmeniz gereken şeylerin başında geliyor. Niyet ve niyetinizin oluşması için vermeniz gereken emek, bu süreçte sizin maddi ve manevi yönde kazancınızı oluşturacaktır.

Geçmişten gelen korkular, endişeler, ailevi bağlar ve sorunlar, bu yeni ayda tetiklenebilir ancak bunlara rağmen ilerleme azim ve kararlılığında olmak ve motivasyonunuzu yüksek tutmak bu süreçte sizin ilerlemenizi sağlar. Azim ve kararlılık, yüksek bir irade ve gerçekten niyetinizin gücünü ortaya koyacak cesaret bu sürecin anahtarlarıdır.

Siz kendinizi tam olarak tanır ve bilirseniz, yeteneklerinizi keşfeder ve ne istediğinizi anlarsınız. O zaman yapacaklarınızı da şekillendirir ve oluşturursunuz. Bağımlılıklarınızdan kurtulamaya, kendi ayaklarınız üzerinde durmaya niyet edin. Bunlar kendini tanıma sürecinin içinde doğal olarak gerçekleşir. Onaylanmayı beklemek yerine siz kendinizi onaylayın . Kendinize önce siz değer verin. Başkalarının size nasıl davranmasını istiyorsanız önce siz kendinize öyle davranın ! Bu yeni ay süresince kendinizi kandırmadan ilerlemeye çalışınız. Eğer kandırıyorsanız, girişimler , ortaklıklar, organizasyonlar içinde göreceğiniz tek şey yine kendiniz olacaktır. Kendinizden kaçamazsınız !

Bu yeni ayın maddi ve manevi kazançlar için yüksek olan enerjisi kendini bulma ve yeteneklerini ortaya koyarak ilerleme niyetinde olanlara ciddi şekilde hizmet eder. Hayallarinizi canlandırmak ve ete kemiğe büründürmek içinde gerek bireysel girişimlerde gerekse ortaklıklar ve ortak organizasyonlarda olmak sizi ilerletir. İsteyin , niyet edin ve altını doldurarak emeğinizi verin.

Herkese bolluk ve bereket içinde emeklerinin karşılığını dolu dolu aldığı aşk ve sevgi dolu harika bir yeni ay diliyorum.

Bu yeni ayın olumlaması ;

Yaşamıma ve kendime verdiğim değerle her şeyin en mükemmelini ve en hayırlısını hakediyorum. Ben özelim ve yeni değişimlerin getireceği mutluluğun, bolluğun ve bereketin yaşamıma akmasına izin veriyorum. Bugün ve bundan sonraki tüm günlerimde bana sunulanları kendim ve bütünün hayrına sevgiyle kabul ediyorum.