Yeniden aydınlanma ve yeniden doğuş için oldukça hoş bir enerjinin olduğu 11 /11 / 2015 ‘te aynı zamanda yeni ay oluyor. Kasım ayının günerjisinde bu ayın başlangıçlar için önemli bir ay olduğunu yazmıştım. Özellikle geçmişten gelen bir çok konunun (birikim ve tecrübelerin) bu başlangıçlarda etkili olabileceğini belirtmiştim. Bitişleriniz bir durumdan yeni bir duruma geçiş gibi daha çok emek verilen konuların bir üst aşamaya ulaşması için köprü oluşturduğunu ve önemli olduğunu söylemiştim.

11/11 ise bu ayın özel bir günü. Yeni ayın karanlığından çıkacak bir ışığın habercisidir aslında bu gün. Sizin yeteneklerinizle,  cesaretinizle,  özgüveniniz ve kararlılığınızla. İki tane 1 sayısının yan yana gelmesinden oluşan 11 sayısı materyal ve spiritüel dünyasının birleşmesi demektir.  2015 yılı sonlanmaların ve deneyimlerin değişime rehberlik ettiği bir yıl olarak, sizin saklandığınız yerden çıkıp daha görünür olmanız için yapacaklarınız olduğunu söylüyor. İçinizdeki gizli yada saklı kalmış potansiyeli açığa çıkarmak için bundan daha iyi bir gün olabilir mi ?

Bir sayısı kendini bilmektir ve tanımaktır.  Kendini bilen ne yapacağını bilir.  Nereye gideceğini bilir.  Nasıl yapacağını bilir. Kısacası seçer ve yapar. Bütün bunlar ancak bağımsız bir yapı içinde gerçekleşebilir. Kimseye, yada herhangi bir duruma bağlı kalmadan kendi ayakları üstünde durmayı becerip , birey olmuş bir yapının tezahürünü anlatır. İşte 11/11‘de kendi bilgeliğinizle ve yeteneklerinizle , varolan potansiyelinizi güçlü şekilde harekete geçirebileceğiniz muhteşem bir enerjinin olduğu tarih.

Yeni ayın karanlığından kendi aydınlığınıza giden bir yol var. İlerlemek isterseniz yürüyünüz. Niyetinizi, nedenlerinizi, kendi kimliğinizle ve değerlerinizle örtüştürek bu yaşam yolculuğunda varlık sebeplerinizi keşfetmiş bir birey olarak kendi zaman tünelinizde ve yolunuzda yürümenin zamanıdır .

Yapacaklarınız ve yapmak istedikleriniz ve  yapmanız gerekenler… Şimdi sızlanma zamanı değil ayağa kalkma ve kim olduğunuzu bulma zamanıdır. Engelleri vazgeçme sebebi olarak sıralamak yerine onları kendinizi nasıl geliştirebilirsiniz bu yönde size rehberlik eden olgular olarak görmenin ve bunları aşmanın zamandır. Bahanelerin arkasına sığınmadan, gerçek bir birey olarak gerekirse yanıp tekrar küllerinizden yeniden doğarak ayağa kalkma zamanıdır… Kendinizi tanıyın ve keşfedin …  Kendinizi sevin ve sayın… Özgüveninizi yeniden tazeleyin ve kazanın… Kibirinizi , korkularınızı, endişelerinizi bir kenara bırakıp daha atak ve cesur , daha azimli ve kararlı, daha şevkli ve istekli daha… Sonra yapacaklarınızın listesi oluşacaktır…

11/11’de hayalleriniz size yol göstersin ve hedeflerinizin gerçek kaynağı olsun. Kendi ışığınıza kendi kaynaklarınıza kendinize güvenin ve kendinize yatırım yapın.