Yeni bir doğumun eşiğinde dolunay !

27 Ekim 2015 için birkaç günerji notu paylaşayım. Gün yani 27 (2+7=9) dokuz ediyor.
Ekim ayının sayısal değeri (1+0+2+0+1+5 = 9) dokuz ediyor. Tüm günün sayılarının toplamı (2+7+1+0+2+0+1+5 =9) dokuz ediyor. Yani bugün için diyebiliriz ki 9-9-9 üç dokuz yan yana geliyor. Dokuz, yaratıcılık ve duygusallıklar açısından son halkayı oluşturur. Bitişleri ve aynı zamanda iyileşmeleri (her türlü şifa ve çözüm) anlatır. Özetle, bugün yaşamınızda duygusal, fiziksel, ruhsal anlamda uzun zamandır sizi rahatsız eden yada olumsuz etkileyen durumlardan kurtulmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle kendinizi hapsolmuş hissettiğiniz olumsuz duygulardan özgürleşebilirsiniz. Bu yönde adım atınız ve gerekirse bir profesyonelle çalışmalar yapınız. Bugünün aynı zamanda dolunay enerjisiyle oluşan etkili bir gün olduğunu söyleyebiliriz. Dolunay bu yönde belirli yerlere ve konulara ışık tutacaktır bunu iyi bir gözlemle fark edebilirsiniz. Duygusal arınmanın en temel konusu affetmekle ilgilidir. Affedemediğiniz neler var bir bakmanızı öneririm.

Sıkıntı veren veya sizi sıkıştıran konular neyse bunlardan kaçmayınız ve kendinizi kandırmayınız. Daha gerçekçi ve sorunların kökenine inerek en altta yatan gerçek kaynakları ile çalışırsanız kısa ve uzun dönemde daha olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Bitişlerin size getireceği yeni başlangıçlar olacaktır. Bu yönde kendinizi eğitmek ve yetiştirmek için çalışmalara katılabilirsiniz.

Dokuzlar, aile ile ilgili ve bağlanma ile ilgili konuları da vurgular. Ailevi sorunların sizi etkileyebileceği bu dönemde , sorunlara rağmen nasıl ilerleyebileceğinizi düşününüz. Özellikle bunları engel görüp dert ederek kendinizi ve yaşamınızı ertelemeyiniz. Önceliklendirme yapınız ve kendi değerinizi kendiniz yükseltiniz ve öncelikle siz özdeğerinize sahip çıkınız.
Yaratıcılığınızı aktif şekilde onay beklemeden kullanmaya ve yaptıklarınız için daha evrensel ölçüler kullanmaya dikkat ediniz. Eğer kazançlarınızı artırmak istiyorsanız bu yönde sahip olduğunuz bilgi ve tecrübeyi mutlaka yaratıcılığınızla birlikte nerede nasıl kullanabilirim diye üzerinde çalışarak harekete geçiniz. Bu yönde başkalarına verdiğiniz aklı kendiniz içinde etkin şekilde kullanmaya özen gösteriniz.

İnatların ve özellikle çocuksu inatların sizi daha olumlu ve pozitif yapıp yapmadığına bir kere daha bakınız. Kafanızı karıştıran durumlarda görmeniz gereken nedir diye bir kere daha düşününüz ve karar alırken acele ile değil duygusal, ruhsal ve zihinsel açıdan dengede iken karar veriniz. Yeniden doğmak istiyorsanız bu dolunay enerjisi sancılarınızı ortadan kaldırıp bir yeniye adım atmak için size yol veriyor. Siz gitmekte kararlı mısınız ?