29 numerolojide ilginç bir sayı olarak hep dikkat çekmiştir. Doğal zorlukları anlatır ve bu zorluklar aslında insanın içindeki gerçek gücü açığa çıkarmasına yarar. Bir asal sayı olarak sadece kendisine ve bire bölünebilir. Yani kısaca kendisi olduğunda kendisine verilen misyonu kabul ederek bunu bütünün hayrına ve birliğe kullanmaya başladığında bir şey ifade eder. Diğer durumlarda kendisini bulamamış ve ifade etmekten yoksun tüm yeteneklerini kendi çıkarına kullanmaya çalışan bencil ve sinirli yapısıyla herkesi kırıp geçiren bir süreç içinde yalnızlaşır.

29 Ağustos 2015’te bir dolunay var. Bu dolunay balık burcunda. Balık zodiakta son burçtur. 29 ise sade hali ile 2+9 = 11 olarak ifade edilir ve en sade hali ile ise 2 (iki) olarak anlatılabilir. 29 Ağustos bu anlamda insanın hem maddi hemde manevi dünyasını birleştirmesini, kendisini ve ideallerini keşfederek yaşam yolculuğunda kendisine verilen özel yetenekleri açığa çıkarmasını ve bu yetenekleri de bütünün hayrına kullanmaya başlamasını anlatmaktadır. Yolu aydınlatan, kendisini yaptığı her neyse bu konuda cesurca yetenekleri ile ortaya koyan ve bunun tüm maddi ve manevi oluşumlarını beklentisiz tüm insanlığın hzimetine sunan bir enerjiyi anlatıyor. Beklentisizlik oldukça zordur ve bu doğal zorluk 29’un içinde vardır.

Günümüzün gerek siyasi gerek sosyal gerekse ticari ortamında bu beklentisizliği çok göremiyoruz ne yazıkki ve umut ediyorumki bu yönde iyi gelişmeler olsun ve ülkemiz hem barışa hem huzura hem de maddi ve manevi büyük bir zenginliğe ulaşsın.

Kişiler için bu süreç dolunayla birlikte hem bitişlere hemde yeni başlangıçlara hizmet edebilir. Hiçbir varlık amaçsız yaratılmamıştır. Yaratılmış her varlığın bu yaşamda bir yaradılış amacı ve görevi vardır. 29 Ağustos’un bu yönde herkese kendi hayat amacına hizmet edecek şekilde ışık olmasını diliyorum ve siz de kendinizi bu yönde yeniden bir gözlemlemek ve kendi içsel yolculuğunuzu yapmak için bir fırsat olarak bu günü kullanabilirsiniz.

29 Ağustos’un günerjisi sayıların bilgeliğinde böyle diyor. Sayıları ne dediği kadar sizin de ne dediğiniz çok önemli olduğundan bugünden belki biraz düşünmek ve ona göre harekete geçmek isteyebilirsiniz.Yaşam geçmişle gelecek arasındaki ince bir çizgi olan “an” üzerinde ne yazıkki sadece geçmişe ve geleceğe bakarak o anı unutarak yada görmezden gelerek yaşanabiliyor. Sizde anı ne kadar yaşıyorsunuz, ne kadar geçmişte ve gelecektesiniz bir gözden geçirin. Bu dolunay bu yönde de size kendinizi ve yaşamınızı görme ve gözlemleme fırsatı sunuyor.

Ülkemizin ve hepimizin hayrına olaylar olsun. Birliğin ve bütünlüğün yeniden kurulduğu sahip olduklarımızın hepimizin hayrına hizmet eder hale geldiği , bireylerin kendilerini yeniden keşfettikleri muhteşem anların yaşandığı ve devamındaki her anın muhteşem olduğu bir dönem olması dileğiyle şu olumlamayı yazıyorum :

Aklım, duygularım , ruhum ve bedenimle bir bütünüm.Bana bahşedilmiş olan tüm yetenekleri , yeni bilgilerle ve öğrenmelerle cesur şekilde kendimin ve bütünün hayrına kullanmaya gönüllüyüm ve hazırım. Akıp giden zamanın yaşamımda ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Anı anda yaşayarak, çalışkan ve bereketli bir enerji ile yaşamımı maddi ve manevi zenginlik içinde yaşıyorum. Şükürler olsun.