Bazı günler vardır diğer günlerden biraz ayrılan ve bize farklı enerjiler sunan. 9 Eylül işte böyle bir gün. Güzel İzmir’imizin kurtuluşu olan bugün aynı zamanda dolunay enerjisi var. Bu konu ile ilgili astrologlar bir çok detay verecektir. Ben sizlere numerolojik olarak bazı detaylar sunacağım :

Öncelikle bugün dilekleriniz için çok önemli bir gün. Spiritüel açıdan yüksek bir enerjiye sahip bugünde sezgilerinize dikkat edin ve değer verin. Bunu neden söylüyorum. Çünkü önünüzde sizin için önemli olan hangi konular varsa bu konu ile sezgilerinizi kullanabileceğiniz harika bir gün. Çok belirgin olmayan tüm durumlar için bugün sezgilerinizin size neler söylediğine bakınız. Başkalarından bir beklenti içinde olmak yerine içinizdeki bilgeliğe güvenmenin zamanıdır.

Kendi yeteneklerinizi ve becerilerinizi kullanmak ve göstermek içinde bugünde çok yüksek bir enerji var. Yeteneklerinizi göstermek için başkalarının onayını beklemek yerine kendi özgün yolunuzda cesur adımlarla ilerlemeye gayret gösteriniz. Tüm gün boyunca yükselen bir ruhani enerji var ki, kalpten ve yürekten ortaya konan niyetler ve bunun devamında göstereceğiniz gayretler için harika geri dönüşler alabilirsiniz.

Çok uzun süredir yaptığınız ve bir yerlere vardırmak istediğiniz tüm konularda profesyonel gelişmeler olabilir yada siz bu yönde adım atarsanız ilerleme fırsatları oluşturabilirsiniz. Emeğinizin ve yeteneklerinizin daha anlaşılır bir şekilde ortaya çıkması sizi istediğiniz başarılara ulaştırabilir. Bugün zihinsel yönden aktif olmak ve niyetinizi ortaya koyacak şekilde ruhunuzun açığa çıkmasına müsaade etmeniz gerekiyor. Ruhunuzun sesini bastırmak yerine onu dinleyin.Ruhunuza karşı sağırlaşmayın.

Duygularınızın ve mantığınızın sıkışıp kaldığı bir çok durumda ruhunuzun sesini dinlemeniz ve sizi gerçekten motive eden ve harekete geçiren temaların üzerinde düşünmeniz size yeni ve farklı çıkış yolları getirebilir.

Sorunlara çözüm ve çarelerin bulunması için bugün harika bir zaman dilimi olarak önümüzde duruyor. Çözüm ve çareler sütliman bir ortamda olacak demek değil.Kimilerimiz çok büyük sıkışıklar içinde bugünü geçirebilir. Kimi zaman çok büyük sıkıntıların içinden çıkar çözümler. İşte bu 9 Eylül’de bazı şeyler çok kolay olmayabilir ancak uzun süredir bekleyen müzmin sorunlara çareler bulunabilir yada üretebilir. Kalp gözünüz açık olsun !

Detaylar mı sizi yoran, yoksa detaylara dikkat etmemek mi sizi zorlayan ! Bağışlamak ve affetmek konusunda bir türlü bırakamadığınız içinizi kemiren duygular mı sizi engelleyen, yoksa duygularınızı bir türlü yaşayamamak ve kendinizi ifade edememek mi ? Biriktirdiğiniz tüm tecrübeler başkalarının önüne ışık oldu da bir türlü sizin kendi yolunuza ışık olmadı mı ? Herkese verdiğiniz akıl işe yaradı da kendinize bir türlü bakacak fırsat bulamadınız mı ?

Neler yapabilirsiniz ? Tek kelime ile niyet… Niyetinizi nasıl ortaya koyuyorsanız öyle ortaya koyunuz… Salı günü aksiyon almanız önemli değil… Yüreğinizin yaydığı frekans ve ışık ortaya çıksın ve niyetinizin gücüyle ardından gelen günlerde o niyetin ve ışığın gücü sizi olması gereken aksiyona itecektir!

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Kendimi yeni ve yücelten tüm duygu ve düşüncelere açarak ruhumun sesini dinliyorum. Aklım, duygularım, ruhum ve bedenimle bir bütün halinde yapacaklarım için kendimin ve bütüne hayrına olacak şekilde niyet ediyorum. Her şeyin en iyisini ve en mükemmelini hakkediyorum.Sahip olduğum ve olacağım her şey için şükürler olsun.