Bugün biraz keyif alma ve kendimize zaman ayırma zamanı. Tamamlanacak işler var ve bunlar tamamlandıkça yeni işlere hazırlıklar olacak. Gün yeni  günlere gebe bir çok başlangıç için ön hazırlık yapmak gereksinimini gösteriyor.  Anlaşmalar ve uzlaşmalar için daha öne çıkmak ve sorumluluk almak gerekiyor. Uzlaşmak demek kendini unutmak demek değil. Fikirlerimizi inatla savunmak yerine karşımızdakileri kişileri de empati ile dinleyerek ortak bir konsensusa varacak adımları atmak gerekiyor.Niyetin gücünü kullanarak ne aradığımızı bilmek ve ne yapacağımızı bilmek önemli ve bunu bilmenin yanında göstermekte gerekiyor.

Aşka ve romantizme, aileye ve ailevi sorunlara, ilişkilerde yaraları sarmaya ve birlikte hareket etme niyeti ile isteğini ortaya koyarak ilerlemek gerekiyor. Yaşamın keyifli bir yüzü var. Görebilir ve değerlendirirseniz çok keyifli zamanlar yaşanabilir. Sosyal ortamlara katılmak, dışarıda farklı yer ve mekanlarda yapmadığınız şeyleri yaparak gününüzü biraz renklendirmek , yaşamınızın diğer alanlarına da bu farklılıkla daha yenilenmiş bir enerjinin akmasına yarayabilir.

Tutkulu aşklara zemin oluşturan durumlar var. İlişkilerde yeni dönemler var. Sinyallerini göreceğiz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Bugün şu andan itibaren ne istediğimi ve ne yapacağımı bilerek, bana bahsedilmiş tüm yeteneklerimi cesurca kullanıyorum.Yeni ve farklı yaptığım her şeyle yaşamım renkleniyor. Bu renklerin içinde sevdiklerimle birlikte elele gönül gönüle yürüyorum.