Denge bulmanın çok zor bugünde sinirlerimize hakim olmamız gerekiyor. Günün keyifli ve hoş enerjisi aynı zamanda romantizm ve aşk içinde fırsatların olabileceğini gösteriyor. Kurulun birlikteliklerin ve yeni aşkların ömrü uzun görünüyor.  Günün ikilemli doğasında bolca sorularımız olabilir. Araştırma yapmadan ve harekete geçmeden önce iyice düşünmek gerekiyor. Fevri davranışların sonuçları yıkıcı olabilir. Tüm anlaşma ve uzlaşma isteğimize rağmen sonuca varmak mümkün olmayabilir.

Detaylarda takılıp kalarak yada tam tersi detayları unutarak ilerlemeye çalışırsak sorunlar büyüyebilir. Sorumluluklarımızın gerektirdiği ölçüde büyük resme ve yine aynı ölçüde üzerimize düşen görevlerin detaylarına bakarsak iyi olacaktır. Huysuz yaklaşımlar yada ne haliniz varsa görün yaklaşımları , boşvermişlik işleri çığrından çıkaracaktır. Sorumluluklarımızı yerine getirirken bir arada hareket etme ve işbirliği yapma becerilerimizi geliştirmemiz gerekiyor.

Yeni anlaşmalar yapıyorsak detaylara dikkat edelim. Bugün aklımız karışabilir ve yeterince aklımızı kullanamadığımız durumlarda vereceğimiz kararlardan çok pişmanlık duyabiliriz. Bunun yerine bekleyip daha iyi düşünebildiğimiz bir zamanda karar verelim.

Kazanmak için dürüst ve etik kalmak çok önemli. Dengemizi bozan yada yeni denge kurmamıza yarayan olaylar olabilir. Tüm bunların maddi kazançlar yada finans konuları ile ilgili olduğunu söyleyelim. Nasıl kazanacağız biliyorsak bu yolda ilerleyelim yoksa nasıl kazanağımızı bulacak araştırmalar yapalım. Yaşamınıza finansal olarak çekidüzen verme zamanı !

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Maddi ve manevi zenginlik içindeyim. Bolluk ve bereketin yaşamıma akıp gelmesine izin veriyorum. Kazandıkça şükrediyorum ve şükrettikçe kazanıyorum.