Bolca görüşme, konuşma ile yoğun bir gün. Detayların önemli olduğu sağlık ve şifa arayışı içinde olduğumuz bugün öğrenmeye açık olmak çok önemli. Öğrenirken öğreteceğiz, öğretirken de öğreneceğiz. Bugün hem eğlenceli bir gün hem de bir yerlere varmanın günü. Günü kazançlı kılan ve emek isteyen çok girişim fırsatı var. Bunları hem yeni teknikleri, hem teknolojiyi, hem farklı görüş ve fikirleri hem de uyandıran ilham veren ortamları algılayıp kullanma zamanı. Katı ve değişmez tutumlarla, geleneksel yaklaşımlar içinde sıkışıp kalmaktansa, daha esnek ve yenilikçi olmak kazandırabilir.

Detayların içinde kaybolmadan, büyük resmi unutmadan, enerjimizi odaklayarak ve inanarak yaptığımız her işte kazanımlarımız olacak. Gün ekme günü. Özellikle önümüzdeki günlerde semeresini göreceğimiz olaylar olabilir. Bugünü bir hazırlık günü gibi görmek ve bu yönde yatırımlar yapmak çok önemli.

Yüzeysellikle derinliğine hareket etmek arasında kalırsak, kendinizi kandırmadan sorunların kökenine inmek ve bu anlamda gereken neyse onu yapmak doğru olabilir. Radikal olup topyekün değişim ve dönüşüm mü, yoksa  ufak tefek değişiklikler mi ? Seçim sizin. Radikal değişimlerin daha ağır bastığı bu dönemde yüzeysellik sorunları ertelemekten başka bir sonuç getirmeyebilir. İyice düşünme zamanı ! Düşünmeden hareket etmeyin !

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Başkalarından gelen fikir ve önerileri sevgiyle kabul ederek  tüm bunları yaşamıma kattığım değişim için kaynak olarak kullanıyorum. Hem günümü yaşıyorum hem de yarınlarımı hazırlıyorum.