Yaşamınızda oluşturmak istediğiniz neler varsa öncelikle bunlar için yer açmak gerekiyor. Aşk mı, evlilik mi, iş mi, kazanç mı , yeni öğrenmeler mi ? Neler varsa yapmak istediğiniz öncelikle eskilerden kurtulmak lazım. Bugün özellikle ilişkiler ve kazançlar açısından zorlayıcı durumlar olabilir. İlişkilerde sarsıntılar ve testler var, aynı zamanda kazançlar içinde yeni yollar ve yeni metotlar denemek gerekiyor. Durarak yada bekleyerek elde edilecek bir şey yok ancak yapmış olmak içinde bir şeyler yapmak doğru olmayacaktır.  Neye inanıyorsanız, ruhunuzun sizi götürdüğü yere veya kişiye gidin. İlişkiler sırf birisi olsun  yada alışkanlık olduğu için yürüyorsa artık kopmalar  olabilir.

Evren boşluk sevmez eğer siz bir tercih yapmazsanız sizin adınıza kararlar verilir. Bu sebeple ayak uydurmak yada kendiniz olmaktan çıkarak başkalarının istek ve arzularına göre hareket etmek sizi diplere götürebilir. Bunun yerine daha kendinize güvenerek ve daha bağımsız olmaya çalışmak gerekiyor. Yaşama sevincinizi tüm kararlarınızla , tavır ve davranışlarınızlarınla , görünüşünüzle göstermelisiniz.

Bolluk ve bereketin yaşamımıza akıp geleceği bir dönem olabilir. Ne ektiysek onu biçeceğiz. Uzun zamandır çalıştım çabaladım yıllardır emek veriyorum dediğiniz ne varsa bunlar için karşılıkların geleceği bir dönem başlıyor. Emek vermediğiniz şeylerin karşılığında bulabileceğiniz şey hayal kırıklığı olacaktır. Bugün ve sonrasında ne kadar istediğinizi ve istediğiniz oranda da çalışma zamanı .

Kolay kazanılanın kolayca gittiğini gözlemleyebileceğimiz çok özel bir zaman dilimindeyiz. Varlıklarınıza sahip olduklarınıza şükretmek ve emeğinizi de değerlendirecek yenilikler için adımlar atmaya hazır olmak gerekiyor.  Yeni işlere , bekarlar için yeni sevdalara yelken açma zamanı. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Eskiden medet umanlara diyebileceğimiz tek şey geçmiş olsun !

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

İlişkilerimde, kazançlarımda yenileniyorum ve  yaşamıma aşk ve sevgi ile birlikte bolluk ve bereket  enerjisi akıp geliyor. Maddi ve manevi zenginlik içindeyim ve bunu hakediyorum. Bu zenginliği tüm sevdiklerimle birlikte yeni ve renkli bir yaşamın içinde paylaşıyorum.  Sahip olduklarıma ve olacaklarıma şükürler olsun.