Günün öğrenmeye ve hazırlanmaya yönelik enerjisi biraz kendimizle ilgilenmemiz gerektiğini gösteriyor. Eksiklerimizi giderecek, yeni başlangıçlara yönelik hazırlıklarımızı yapacak bir zaman dilimine ihtiyacımız var. Bugün duygusal temizlik ve arınma için çok uygun bir enerji var. Özgürleşmek ve kendimizi daha rahat hareket eder hale getirecek adımlar için içinde sıkışıp kaldığımız duygu ,endişe ve korkular varsa bunlardan kendimizi kurtaracak çalışmalar yapalım. Profesyonel yardım almak gerekiyor.

Birlikte hareket etmek istemesekte kendi içimizde kaybolmak yerine, yardım alabileceğimiz kişilerle birlikte olalım ve çalışalım. Var olan duygusal bağların hareket alanımızı kısıtlamasından dolayı duyduğumuz rahatsızlığı ifade etmek gerekiyor. İlişkilerde taraflar birbirine yük olmaya başlamışlarsa neden bir arada olduklarını bir kere  gözden geçirmelerinde fayda var. Alışkanlıkla , aşkı birbirinden ayırmak gerekiyor.Duygusal ve romantik anların yaşanabileceği günü gerçek ve yürekten hissedilen duygularla yaşamak çok keyifli olurken, arada kurulu bağların daha güçlenmesi ileriye dönük içsel bir huzur sağlıyor. Tam tersi durumlarda kopmalarla birlikte gelen üzüntünün zaman içinde yerini huzura bırakacağını söyleyebiliriz. Partnerinize onu ne kadar sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin eğer gerçekten seviyorsanız.

Sağlam ve kalıcı ilişkiler için önemli bir gündeyiz. İş yada özel tüm ilişkilerde detaylar ve sonlanan durumlarla birlikte yeni başlangıçlara giden yollar var. Net ve gerçekçi olmak, yeniliklere açık olmak, partnerimizden gelen farklı düşünceleri de değerlendirmek ve dinlemek çok önemli. Özgürlük başkalarına zarar vererek istediğini yapmak değildir. Yıkıcı olmadan, empati ile yaklaşarak sorunları çözebiliriz. Birikmiş duyguların negatif etkilerin yıkıcı olabileceğini hatırlayalım.

Detayların içinde kaybolmadan , büyük resme bakarak yolumuzu bulmaya ve birazda akışta kalmaya bakalım. Bugün planlar aksıyorsa zorlamak yerine spontan olmak daha iyi olabilir ! Her şeyi kontrol edemeyiz, her şeyi sağlama alıp ilerleme isteğimiz olsa da biraz olsun evrensel güce güvenmek durumundayız. Belki de o bizim için daha iyi bir şey hazırlıyor olabilir !

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Yaşamın akışı içinde olan her şeyin kendimin ve bütünün hayrına olduğunu biliyorum.  Yaşamın akışına güveniyorum ve yaşamımı en doğru kişi ile birleştirmeyi seçiyorum. Seviyorum ve seviliyorum. En çok sevdiğimin en çok sevdiğiyim ben.