Günün motive eden enerjisinin yanında denge kaybettiren olayların getireceği moral bozuklukları da olabilir. Tamamlanacak çok şey var. İşlerimizi toparlamak ve eldeki mevcut işleri bitirdikten sonra yeni başlangıçlara geçebiliriz. Henüz yeni başlangıçlar için yapılması gerekenler var. Ertelemekten ve bağımlı yaşamaktan yada bağımlı olmaktan çıkmak için daha cesur ve akıllı hareket etmek gerekiyor. Ne yapacağımızı bilirsek o zaman nasıl yapacağımıza bakabiliriz. Önceliğimiz tamamlayıp elde edeceğimiz sonuçlara bakmak.

Değişen şartlar ve durumlar karşısında inatla sabit kalarak yenilenmeden yaşamaya çalışıyorsak zorlandığımızı ve ilerleyemediğimizi göreceğiz. Kendimize yeni yollar açma vaktidir. Eğer siz bir seçim yapmazsanız sizin adınıza seçim yapanlar olabilir. Bu seçimlerin sonuçlarına katlanmak mı yoksa kendi  hayatınıza sahip çıkarark kararları kendinizin alması mı ? Ayrıca bugün aldatılmaya yada kandırılmaya yönelik bir enerjide var. Dikkatli olalım. Önümüzü göremediğimiz durumlarda sezgilerimize güvenelim ve kullanalım.

İlişkilerde devam eden süreçlerin farklı seyirlere doğru değiştiği zamanlardayız. Ani değişen durumlar olabilir. Yeni bir aşamaya geçilecek ilişkilerde beklenmeyen durumlar olabilir. Yaşamımızda yeni ve farklı insanların olduğu yeni ortamlar oluşabilir. Güven ve sadakat arayışının ilişkilerde çok önemli olacağı bugün bunu sarsacak yaklaşımların yaratacağı hayal kırıklıkları motivasyonumuzu düşürebilir.

İlerlemek için kendi gücünüze ve kaynaklarınıza güvenin. Başkalarının sizi onaylamasını beklemeyin. Yeni bir yol için daha kararlı ve cesur olmak gerekiyor. Yol yok diyorsanız o zaman kendi yolunuzu açmaya ne dersiniz ?

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Yaşamıma ait kararları kendim alarak hayatıma sahip çıkıyorum. Bana bahşedilen yetenekleri  yaratıcılığımla birleştirerek cesur adımlar atıyorum. Benim yolum her zaman açık ve aydınlıktır.