Şifalanmak ve iyileşmek için yapılacak şeyler var.  Bugün bu konuda bir bilenle yada profesyonelle çalışmak gerekiyor. İçinde sıkışıp kaldığımız duygular ve bunların oluşturduğu yanlış inançlar varsa bunlardan kendimizi özgürleştirebiliriz. Günün özellikle ticaret ve borçlar açısından önem arzeden enerjisi, borç – alacak ve banka ile ilgili gelişen durumlar olabilir. Yeni gelir kaynakları oluşturmak yada finansal durumumuzu değerlendirecek çalışmalar yapmak iyi olabilir. Kendimizi  ve sevdiklerimizi daha fazla güvende hissedeceğimiz yatırımlar yada kazançlar peşinde olabiliriz.

Maddi ve manevi olarak kazançlarımızı artırmanın çok yolu var. Bunun için yabancılardan çok şey öğrenebiliriz.Kendi kabuğumuzun içinde kalarak, bugüne kadar kullandığımız tüm yol ve tekniklerin tıkandığını hissediyorsak o zaman yeni olanları bulmak ve keşfetmek durumundayız. Bunun için biraz daha organize ve biraz daha sorumlu şekilde birlikte hareket etmek, öğrenmeye açık olmak ve yeni fikirleri değerlendirmeye almak gerekiyor. Yoğun görüşme trafiği içinde alacağımız birçok yeni fikir zihnimizde yeni ışıkların yanmasına yol açabilir.

Bugüne kadar neler yaptık,ne ektik bir sonuçlarına bakalım. Yeni bir şeye başlamadan önce elimizde olanları ve kendi tekniklerimizin neden işe yaramadığını iyice anlamak gerekiyor. Hatalardan ders almanın, yeni hedefler belirlerken nasıl yapacağımız konusunda da tecrübelerimizin bize kazandırdığı tüm deneyimi iyi yönde ve değişime altyapı oluşturacak şekilde kullanmak gerekiyor. Eskiyi terk edeceğiz ancak eskinin bize kattığı tüm birikimi değerlendireceğiz. Affedeceğiz ancak derslerini unutmayacağız.

Bugün tüm geçmiş günlerin toplamı tüm yarınların başlangıcıdır.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Yaşamın içinde bugüne kadar yaşadığım her şeyin sorumluluğunu kabul ediyorum. Kendimi geçmişten getirdiğim tüm engelleyici inançtan ve duygudan özgürleştirerek  yaşadığım deneyimlerimi yenilenmek ve yeni olana geçerken bir temel olarak kullanmaya başlıyorum. Bolluk ve bereket benim yaşamıma akıyor. Maddi ve manevi zenginlik içindeyim. Tüm sahip olduklarıma ve olacaklarıma şükürler olsun.