Romantik ve keyifli bir cumartesinden sonra bugün daha doğayla içe içe olmak isteyeceğimiz harika bir gündeyiz. Bugünün en büyük özelliği dönüşüm için muhteşem bir enerjinin olması. O kadar ki değişimin rüzgarı çok kuvvetli esiyor. Bu rüzgarı arkasına alan hem değişim sürecini yaşamaya başlarken hem de hayallerini gerçeğe dönüştürmenin  sağlayacağı yüksek özgüvene kavuşabilir.Yaparken,isterken, dilerken, dua ederken  ruhumuzla  yürekten isteyelim ve yapalım. Bugünün hıdırellez olması zaten gündemimize dilek, istek ve yenilikler için tüm özel havayı getiriyor. Bizde buna tüm kalbimizle ve ruhumuzla destek verelim.

Gerçek bir dönüşüm enerjisinin  tam olarak bugüne denk gelmiş olmasından  olabildiğince faydalanalım. Bugün isteklerimizi ifade ederken gerçekten istediğimiz şeylerin bize ait olan şeyler olduğundan emin olalım. Ruhunuza , yaradılışınıza, kimliğinize özgün ve uygun olanı dileyin.  Bugün niyetin gücünü tam olarak deneyimleyebileceğimiz bir gündeyiz. Samimiyetin,tutkuların  hayallerinizden beslenerek neler oluşturabileceğini görmenin , içinizdeki gücü açığa çıkarmanın zamanıdır.

Bugün yapacağınız en iyi şey, ruhunuzun ve yüreğinizin sesini dinleyerek ne yapacağınızı bulmak ve bunlar için niyetlerinizi oluşturmaktır.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Tüm hayallerimi değişimim için birer kaynak olarak kullanıyorum. Ruhum,duygularım,zihnim ve bedenimle bir bütün olarak niyet ediyorum ve yapıyorum. Bana ait olan ve hakettiğim renkli,huzurlu,  sağlıklı bir yaşamı bolluk ve bereket içinde tüm sevdiklerimle birlikte yaşıyorum. Şükürler olsun.