Kazançlarımızı toparlayacağımız bereketli bir gündeyiz.Bugün biraz kafa yorma, yeni bir hayat, yeni bir iş,yeni bir ilişki, yeni bir… Neyse ihtiyacınız olan yeni bir onun üzerinde çalışma zamanı. Aslında en kısa anlatımıyla yeni bir dengenin eşiğindeyiz. Bozulan dengeler yeni bir düzenin ve ortamın habercisi olarak fırsatların önünü açıyor. Fırsatlar kovalanarak değil, önümüze gelince görebileceğimiz şekilde olabilir. Bu sebeple bakış açılarımızı değiştirmek büyük önem taşıyor. Düşünce tarzımızda, duygusal dünyamızda yaşanacak çok şey var. Büyük ve dipli bucaklı bir temizlikle daha aydınlık zamanlara ulaşabiliriz.

Maddi kazanımlar, yeni pazarlar ve ürünler, yeni çalışmalar için önümüzdekileri tamamla zamanı. Ertelemeden , çalışarak, yeni işlere başlamadan önce mevcutları tamamlamak gerekiyor.Tamamlanan ve biten her şey bir yeniye yol gebedir ve bir yol açar.

Etrafınızda olup bitenlerin farkında olmak , kendi iç dünyanızdaki karmaşadan kurtulmak, işe yaramayan tükenmiş inanç ve duygudan kendinizi arındırmak bugünün en favori çalışmaları olurken, aynı zamanda yeni para kazanma yolları için araştırma yapmak iş yaşantımızda önümüzü açabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Bugüne kadar tutunduğum tüm engelleyici inanç ve duygudan kendimi arındırıp özgürleşiyorum.  Yaşadığım tüm farkındalıkları değişimime kaynak olarak kullanıyorum. Bolluk ve bereketin yaşamımda daim olacağı yenilikleri yaşamıma katıyorum.  Sahip olduğum ve olacağım her şeye şükürler olsun.