Birlik olmak ve birleşmek, romantizm ve aşk, sevgi rüzgarları kimileri için sert eserken kimilerini de birbirine kavuşturabilir. Ateş söndü mü söner ! Yaşam yolculuğunda sabırla beklenen durumların bir adım ileriye gitmesi için beklentisiz olmaya bağlı. Aşkın kanunu ve şartları , kuralları olmaz. Sebepsiz yere sevebilmeyi öğrendiğiniz anda ilişkilerde rahatlama olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Aksi durumlarda yola yalnız devam etmek gerekebilir.

Aile içi ilişkiler olsun, arkadaşlık , dostluk veya özel ilişkiler olsun kimlerle niçin yürüyorsunuz bunun üzerinde düşünebilirsiniz. Başka bir deyişle kimlerle niçin yürümeliyim diye de sorabilirsiniz. Burada kontroledip yönetmeye çalıştığınız ilişkilerin aslında hesapla kitapla yürümeyeceğini anlayacağınız durumlar olabilir. Sevmek karşılık bekleyerek başlayan bir şey değildir. Bu da öncelikle kendinizi sevmekle başlar.

Yeni başlangıçlara giden kararlar olabilir. Ancak bu başlangıçlar uzun süredir devam edip gelen konularla ilgili olabilir. İnanmadığımız, gerçekçi olmayan, yürümeyen ne varsa yenilenmeye devam etmek gerekiyor. Aşka ve sevgiye,kendinize değer katarak ilerleyeceğiniz yolları açmaya ne dersiniz ?

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Kendimi olduğum gibi seviyor ve olduğum gibi kabul ediyorum. Ben değerli ve özelim. Kendi değerimi biliyorum. Sevgi ve aşka yaşamımda yer açıyorum. Seviyorum ve seviliyorum.