Tamamlanan ve bitişlere varan enerji günün aynı zamanda arınmak için ideal bir gün gösteriyor. Her neyse kurtulmak istediğiniz özellikle duygusal arınmalar için çok iyi olan bu enerjiyi bir profesyonelden yardım alarak yapabiliriz. Bugünün en önemli konularından biride kazanç elde etmek yolları açısından olan değişimler. Sürpriz yada yeni yol ve yöntemleri denemek isteyebiliriz ve değişime kaynak olacak durumlar olabilir.

Ezberimizi değiştirmek, sıkışıp kaldığımız yanlış inançlardan kurtulmak, sabit ve değişmez kalmak yerine daha esnek olmak ve bilgeliğimize güvenmek gününiçinde ilerlememize yarayacaktır. Kendi değerini bilerek hareket edenler hakkettikleri kazançları alabilirler.

Derin bir dönüşüm süreci başlarken başlangıçlara giden yolda kaldırılacak enkazlar var. Bitişleri hızlandıran ve tümüyle yenilenmenin fırsatlarını görenler günü iyi değerlendirip ilerleyebilirler. Bağlar ve bağımlılıklar, sıkışıp kalmak yerine daha özgürleşmek, odaklanmak ve düzenlemeler üzerinde düşünelim ve harekete geçelim.  Ruhunuzun sizi götürdüğü yere gitmeye ne dersiniz ?

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Yaşamın akışı içinde ihtiyacım olan değişimleri, kendimi engelleyen duygu ve inançlardan arınarak yaşıyorum. Maddi ve manevi zenginlik, yaşamıma her gün bolluk ve bereket içinde artarak geliyor. Tüm bağımlılıklarımdan kendimi özgürleştirip hayatımı kendi kararlarımla yaşıyorum.