Günün ilişkiler açısından önemli olan enerjisi kontrol etmeye çalıştıkça zorlanacağımız durumlara işaret ediyor.Bunun yerine daha  çok yaratıcılığımıza güvenip özgün tarz ve stilimizle bulacağımız çözümlerin işlerlik kazandıracağı ve bizi gerçekten başarılı kılacağını söyleyebiliriz. Yardımlaşmak ve desteklemek günün içinde takım olarak yada birlik halinde ilerlememize fayda sağlarken, ne kadar kararlı olduğumuzda test edilecek. Karmaşık durumların içinden çıkmak için daha fazla sorumluluk alma,daha fazla fikirlerimizi harekete geçirecek cesareti göstermekle mümkün olabilir.

Bugünün romantik ve aşk ilişkileri açısından hem neşe ve canlılık getiren bir enerjisi var hem de varsa sorunlar bunların çözümüne yardımcı olacak şekilde ilerlemek mümkün. Bitişleri yada sonlanmaları gösteren durumların yanında bu bitişler ilişkilerde yeni ve farklı boyutların gündeme gelmesine sebep olabilir. Geçmişten gelen bağlar ve yükler ilişkilerde bir gölge gibi durabilir ve görüş alanımız kısıtlanabilir. Duygusal bağlardan kendimizi özgürleştirmek istiyorsak o zaman ideal bir gündeyiz. İlişkilerde yeni başlangıçlar için çok hoş bir enerji var. Duygusal yönden yükselen enerjimiz bizi farklı kararlar almaya itebilir. Evlilik kararları alınabilir veya evlilik öncesi adımlar atılabilir.

Yeniye yer açmak için eskiden kurtulmak gerekiyor.Eskiden kurtulmanın yolu da düşünce tarzımızı, yaşam tarzımızı, bakış açılarımızı değiştirmekle başlıyor.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Yaşamın akışına ve bana getirdiklerine güveniyorum. Farklı bakış açıları ile yaşamıma yenilik ve canlılık geliyor. Aşkların en mükemmelini yaşamayı hakediyorum ve kalbimi en doğru kişiye açıyorum. Seviyorum ve seviliyorum.