Bugün denge günündeyiz. Her birimiz için farklı alanlarda denge arayışları olabilir. Bugüne kadar yenilenmek için yaptığımız şeyler yada yapmak istediğimiz şeyler varsa o zaman bunları bir forma sokmak , hatta detaylı araştırmalar yaparak temel oluşturacak malzemeyi sağlamak isteyebiliriz. Yabancılarla olan iletişimde zihnimizi açacak durumlar düşüncelerimizi değiştirebilir. Öğrenmek ve öğrendikleri ile yeni adımlar için ilerlemek ve cesur kararlar almak durumunda kalabiliriz.

Denge arayışı, ilişkilerde de yeni kararlarla birlikte farklı durumların oluşmasına sebep olabilir. İyi yada kötü olup olmayacağını ancak zaman gösterebilir. Bugün görebildiklerimiz yeterli olmayabilir. Her ne olursa olsun tüm detayları gözden geçirerek konuşmakta ve anlaşmakta fayda var. Hatta resmi işlerde profesyonel yardım almak iyi olabilir. Hiçbirşey göründüğü gibi olmayabilir.

Erteleme yapmadan , yeni ve farklı olana daha açık olmak gerekiyor. Yenilikler için daha esnek olurken, iletişimde kalarak yabancılardan öğreneceğimiz çok şey var.  Sabit kalan ve ilerlemeyen işlerde daha sonuç odaklı ve somut adımlar adımlar atmak gerekiyor. Hayal dünyamızdan çıkıp daha gerçekçi olalım ve iş bitirici verimli adımlar için ilerleyelim.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Değişimime kaynak oluşturan tüm farkındalıklarla , yeni bir denge oluşturuyorum. Deneyimlerimi yeni bilgilerle ve araştırmalarla birleştirerek kendime yeni başlangıçlar hazırlıyorum.