Dostlarla, arkadaşlarla, aile fertleri ile bir araya gelmek ve toplanmak, organize olmak için iyi bir gündeyiz. Günün uyum sağlamak ve empati kurmak üzerine kurulu olan enerjisi, söylediğimiz yada söyleyemediğimiz şeylerin önemli olduğunu vurgulamakta. Söylerken daha diplomatik ve dost canlısı olmak, kelimelerimizi özenle seçmek, karşıtlıkları daha çok kendimizi geliştirecek konular olarak ele almak iyi olabilir. İnandığımız şeylerden vazgeçmeden sabırla çalışmak gerekiyor. İçinde sıkışıp kaldığımız duygularımızdan özgürleşerek daha kendimiz olarak yolumuza devam etmek isteyebiliriz.Bu anlamda duygusal arınma yapmak iyi olabilir.

Geçmişten getirdiğimiz tüm eskimiş ve işe yaramayan duygu ve ilişkilerden kendimizi özgürleştirme  zamanı. Yeniye yer açmak için eskisinden kurtulmak gerekiyor. Geçmişten gelen bağlarımızı gözden geçirme vakti. Baharda doğa yenilenirken kendimizi doğal bir yenilenme sürecine sokabiliriz. Kendimizi motive edecek yeterince sebep bulamıyorsak, sadece bunu hakedip etmediğinizi kendinize sorun.  Başkaları için  mi yoksa kendiniz için yaşamak mı ? Bugün kararları alırken kendinizi de düşünmeyi unutmayınız.

Romantizm rüzgarı eserken sizin payınıza düşen nedir ? içinize kapanıp susmak mı ? Kendinizi özgürce ifade ederken, aşkınızı ve sevginizi de özgürceifade etmek bazı duygusal yüklerden arınmanıza yarayabilir. Kendinizi özgürleştirirken yeni bağlar kurmaya kurmaya hazır mısınız ?

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Geçmişten getirdiğim tüm engelleyici ve işe yaramayan duygulardan kendimi özgürleştiriyorum. Aşk ve sevgi ile yeni bir yaşama adım atıyorum. İnandığım hayalini kurduğum yaşamı ve ilişkileri sevdiklerimle çoşku içinde yaşıyorum.