Anlaşmak uzlaşmak ve yola çıkmak için çok iyi bir enerjinin olduğu bugünde, yolumuzu seçmek ve yapacaklarımızı önem sırasına koyarak yapmak gerekiyor. Günün öne çıkaran enerjisi, farklı ve yeni olanlarla ilerlersek gerçekten yeni başlangıçlarla renkli bir dünyanın kapılarını açıyor. Hayallerin gerçeğe dönüşmesi için aslında ihtiyacımız olan şey özgüven ve inanç. Ne kadar inanıyorsak ve kendi yeteneklerimizi ne kadar cesur kullanmaya hazırsak o zaman zaman bizim zamanımız.

Sorumluluklarımızı gönüllü olarak almaya ve bunları yapmaya hazırsak sorunların hızla çözüldüğünü göreceğiz. Biraz gözlem ve biraz kontrol etmekten uzak durursak yaşamın daha kolay ve akıcı olduğunu göreceğiz. Yenilikler yüksek bir motivasyon ve kararlılıkla yaşamımıza katılırsa keyfimizde yerine gelebilir. Tembel ve uyuşuk bir enerjinin yerine canlı ve atak olmak, istemek ve kararlı olmak, karşıt durumlardan fırsatlar üretmeyi bilmek çok şey kazandırırken, ilişkilerde daha fazla denge yakalama fırsatlarını da oluşturabiliriz.

Romantizm ve aşk hiç ummadığımız yerde ummadığımız bir zamanda ve beklemediğimiz şekilde yaşayabilir. Aşk bu başka nasıl gelir ki ? Aşk yer var mı yada cesaretiniz var mı ?

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Aşka ve romantizme yaşamımda yer açıyorum. Yeni bir hayatın içinde hayallerimi süsleyen her şeyi bir bir odaklanarak gerçekleştiriyorum. Tüm yeteneklerimi yaşamın akışı içinde olan her durumda kendimin ve bütünün hayrına en mükemmel şekilde kullanıyorum. Yaşamımın sorumluluğunu severek ve gönüllü olarak kendi üzerime alıyorum.