Hareketli ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İletişim içinde dışarıda bolca vakit geçirebiliriz. Romantizm için ve bağ kurmak için özel bir gündeyiz. Sorunlu ilişkiler için çözüm üretme çabasında olanlar ne kadar uyum sağlayacakları konusunda düşünmeli ve ona göre hareket etmeli. Duyguların açık ve seçik şekilde ifade edilmesi anlaşılır olmayı sağlarken, patavatsızca edilen sözlerden yada sevgisizlikten kaynaklanan kopmalar yaşanabilir. Zorlayıcı ve kontrol edici yaklaşımlar ilişkilerde zorla güzellik olmayacağını bir kere daha ispat edercesine gösterebilir.

Aşırı detaycı ve mükemmeliyetçi yaklaşımlar yorucu olurken, ne kadar detaya inersek o kadar uyumsuz kalabiliriz. Bazen küçük ayrıntılar farklılaşıp sizi herkesten ayırt eden sonuçlar oluştururken, bazen de çok oyalanmak sabırları zorlayıcı olabilir. Aşırı telaş ve hızlı hareket etme isteği çabuk sonuç alma isteğiyle beklentilerimizin çok altında kalan durumlara sebep sebep olabilir. Bu sebeple daha özenli ve sabırlı olmaya , aynı zamanda sürecin tadını da çıkarmaya bakalım. Sevdiklerinize kaliteli zaman ayırın!

Başlangıçların çok önemli olduğu bir aydayız. Bu sebeple bu hafta sonu gününde yaşamınızı değiştirecek adımlar ve kararlar bir arada gelebilir. Daha cesur, daha özgüvenli daha özsaygılı ilerlemeye gayret gösterenler yaşamlarında yeni ve parlak bir yola girebilirler. Sizin tercihiniz nedir ? Değişmeden öylece içinize kapanıp kalmak yoksa dünyaya açılmak ve yaşamın tadını çıkaracak adımları atmak mı ?

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Bana bahşedilen tüm yetenekleri, hayallerimi gerçekleştirerek yaşamımda cesurca kullanıyorum. Yaşam yolculuğunda sevdiğim ve beni seven hayat arkadaşıma  yer açıyor , aşk ve sevgi ile yoluma devam ediyorum.