Bugün sağlık ve iyileşme konuları ile kişisel bakım öne çıkıyor. Özellikle forma girmek yada uzun süredir sağlık olarak katlandığımız durumlardan kurtulmak için çalışmalar yapabiliriz. Değişim ihtiyacı içinde olduğumuz konuların tespit edilmesi ve bunlar için yapılacak düzenlemeler varsa mutlaka ilerleme gayreti içinde olalım. Rahatlık alanından çıkmadan, konforumuzu bozmadan , bekleyerek varabileceğimiz bir yer olmadığını görelim. Değişim için hazır olmayı beklemeyin , değişim hazırlanılan bir şey değildir bir süreçtir ve siz başlatır değişimi kabul ederek ilerlemeye çalışırsanız daha kolay olur.

Haberleşmek, iletişim içinde olmak, profesyonel yardım almak günün çözüm üretirken kullanılan araçları olarak görünüyor. Üzerinize düşen sorumlulukları almaya gönüllü olup, gereğini yaparak ilerleyebilirsiniz. Hedefleriniz varsa her bir hedef bedeli ödenerek elde edilebilir. Daha cesur ve atak olarak, bu bedeli ödemeye razı değilseniz hedeflerinizden uzaklaşırsınız. Değişimlerin yüzeysel göstermelik olmayacağını düşünerek, daha derin ve köklü değişimlerle daha radikal olmak durumunda kalabiliriz. İşimizde kalıcı ve köklü değişimler için yeni anlaşmalar ve yeni şartlar söz konusu ise bunlara adapte olmak içinde daha esnek yaklaşımlarla inançlarımızı değiştirmek durumunda olabiliriz.

Kabullenemediğimiz ne varsa dikkatle ele alıp biraz daha değişim isteği ile yaklaşalım. Değişimin kaynağında acı vardır. Bilmediğiniz durumların sizi korkutması ve pasifleştirmesi yerine daha cesur olmayı ve yeni şeyler denemeyi seçebilirseniz çok başarılı sonuçlar olabilir. İçinize kapanıp kalmayın. Geleneksel yöntemler ve alışkanlıklar ,işe yaramayan engelleyici duygular yerine daha modern ve yenilikçi yaklaşımlarla hem huzuru , hem romantizmi, hem de hayallerinizi yakalamanız mümkün.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Bugüne kadar tutunduğum tüm kısıtlayıcı duygu ve inançlardan kendimi özgürleştirerek hayalini kurduğum aşkı ,işi ve hayatı doyumlu yaşıyorum. Sağlıklı, huzurlu, neşeli ve canlı bir yaşamı cesur kararlarım ve atak davranışlarımla yenilenerek  hakediyorum.