Günün başlangıçları destekleyen enerjisi özellikle inandığımız ve ruhumuzu katarak yapmak istediğimiz şeyler için öne çıkma zamanı geldiğini gösteriyor. Yoğun ve akıcı bir enerji içinde odaklanmak ve bir sıra dahilinde yapacaklarımızı yapmak hem verimli hem de sonuç alacak şekilde ilerlememize yarayabilir. Sorumluluklarımızı üzerimize almakta ve gereğini yapmakta tereddüt etmemeliyiz. Hayallerimizi gerçekçi adımlarla hayata geçirmek için biraz daha ayaklarımızı yere basalım. Öfke ve kızgınlıkla gemileri yakarak sinirli tepkiler vermek yerine daha nazik ve kibar olmak gerekiyor.

Günün özellikle sorun çözerken empati kurmamız gerektiğini gösteren enerjisi, uzlaşmak için karşıt ve muhalefet olmanın çözüm sağlamayacağını , uzlaşmak için bunu ne kadar istediğimizi göstermemiz gerektiğini söylüyor. Ne yaparsak yapalım, açık ve net olalım. Anlaşılır ve sonuç odaklı olurken çözümleyici yaklaşımlarımız olumlu gelişmeleri getirebilir. Yeteneklerimizi cesur şekilde kullanma iradesini ve isteğimizi gösterelim. Motivasyonumuz etrafımızdakileri de etkileyecek şekilde olmalı.

Uzlaşmalar ve anlaşmalar için oldukça önemli bir gündeyiz. Girişimlerimizde yabancılarla yapılacak anlaşmalar varsa bunları bugün ve devamında gelen günlerde yapalım. Romantizm ve birleşmeler içinde önemli bir gün olduğunu söyleyebiliriz. Yeni aşklar için yüksek bir enerji. Daha fazla denge arayışı içinde hayat arkadaşımızı bulmak mümkün görünüyor. Bulmak istiyorsak …

 GÜNÜN OLUMLAMASI

Hayallerimi yapacaklarım için kaynak olarak kullanıyorum. Odaklanıyor ve yapmak istediklerimi yüksek bir motivasyonla ve tüm yeteneklerimi cesurca kullanarak yapıyorum. Işığımla hem kendi yolumu aydınlatıyor hem de başkalarına örnek oluyorum.