Sorumluluklarımızı bilerek ve ciddi hareket etmemiz gereken bereketli bir gündeyiz. Yeni başlangıçlar yerine tamamlanacak işlere odaklanmak gerekiyor. Hatta elimizde uzun dönemdir bekleyen işlerin tamamlanarak yeni işlere ve büyük kazançlara dönüşeceğini söyleyebiliriz. Bunun için çalışmak gerekiyor. Yapılandırılması ve yeniden tarif edilip düzenlenmesi gereken işler için zaman ayırıp çalışılırsa o zaman değişen durumların olduğu izlenebilir. Yeni başlangıçlara hazırlık olacak yada basamak oluşturacak işleri yapmaya çalışalım.

Günün hazırlanmak ve hazırlık yapma için iyi olan enerjisi yeni öğrenmelerin getireceği şeylerin çok önemli olduğunu vurguluyor. Yapılacak yenişeyler var ve geçişte olabiliriz. Bu geçiş öğrenerek ve tecrübe ederek yaşantımıza ve işimize yeni soluklar katacak şekilde olmalı ve yeteneklerimizi daha cesur şekilde sergilemeye gönüllü olmalıyız. Taklit ve yüzeysel bir nitelikte değilde daha kaliteli ve ideal olana mükemmel yaklaşımlar ve performanslar sunmaya hazır ve istekli olmak çok kazançlı olabilir.

Bakış açılarımızı değiştiren ve düşündüren durumların yenilenmek için oluşturacağı kaynak başlangıçta canımızı sıkabilir yada zorlayıcı olabilir. İnancımızı ve ümidimizi ortaya koyup, yapacaklarımızı bir liste dahilinde önceliklendirerek yapmaya başlamak ve organize hareket etmek çok faydalı olabilir. Araştırma ve geliştirme açısından çok dinamik bir enerji var. Ertelemeden çalışmak günün özünü oluşturuyor.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Bana bahşedilmiş olan tüm yetenekleri , yeni bilgilerle ve öğrenmelerle cesur şekilde kullanmaya gönüllüyüm ve hazırım. Akıp giden zamanın yaşamımda ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Çalışkan ve bereketli bir enerji ile yaşamımı maddi ve manevi zenginlik içinde yaşıyorum. Şükürler olsun.