Günün paylaşımlar açısından önemli olan enerjisi, yalnız kalma isteği ile çatışıyorsa o zaman biraz dağınık olabilir. Uyum sağlamak ve ayak uydurmak isterken yapmak istediklerimizi yapamadan kendimize ait konuları erteleyerek yaşamaya devam edersek biraz gergin olabilir. Özellikle duygusal paylaşımlarla günü sevdiğimiz kişi yada kişilerle birlikte geçiriyorsak o zaman gün keyfimizi yerine getirirken, aksi durumlarda ağzımızın tadı bozulabilir. İyi niyet ve samimi yaklaşımlarla öne çıkılan durumlarda kullanılabiliriz. İlişkiler açısından verilen emeklerin sonuca ulaşmamış olması hem hayal kırıklığı yaratabilir hem de kendimizi kurban edilmiş gibi hissedebiliriz.

Ailevi ilişkiler ve özel yaşantımız biraz üzgün biraz durgun olmamıza sebep olabilir. Ertelenmiş ve yapılmayı bekleyen işlerle, parasal sorunlar gündemimizde olabilir.Kendimizi ve sevdiklerimizi güvence altına alamadığımız için kaygılı olabiliriz. Endişe ve kaygılarda biraz düşünceli olmamıza sebep olabilir. Moralimizi yüksek tutarak ve harekete geçerek ancak endişelerimizden sıyrılabiliriz. Kararlı ve ne yapacağımızı bilir halde değilsek o zaman çalışalım ve yolumuzu tespit etmek için kararlar alalım.

Hafta sonu olmasına rağmen kendi geleceğimizi biraz daha ciddi şekilde düşünerek günümüzü yaşayalım. Tatil havasında olmak yerine bu Pazar günü biraz geleceğimize yönelik düşünmek ve çalışmak  çok anlamlı olabilir. Ertelemeyin. Siz kendinize ne kadar değer verirseniz başkaları da size o kadar değer verir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamımın her anını doyumlu şekilde yaşayarak hayatıma sahip çıkıyorum. Ben değerli ve özelim. Birlik olmak ve bütünün bir parçası olarak hareket etmek kendi yaşantıma keyif veren şeyleri sevdiklerimle paylaşarak daha da keyifli hale geliyor. En derin duygularımı açıklıkla söyleyerek kendimi ifade ediyorum.