Birlikte hareket etmek ve ilişkiler açısından önemli bir gündeyiz. Arkadaşlık, dostluk ve romantik ilişkiler açısından canlı bir hava var. Aşkta değişen durumlar ve yaklaşımlarla değişik bir gün yaşanabilir. İlişkilerin özellikle sorunlu yüzü ciddi zorluklarla motivasyonumuzu düşürürken, çözüm üretme ve uzlaşma arayışında olanlar kazançlı çıkacaktır. Kendi kabuğuna çekilmek yerine, daha özgüvenli ve cesur hareket etmek gerekiyor. Özellikle romantik ilişkilerde ifade etmek istediğimiz duygularımız olabilir bunları söylemekte zorlanabiliriz.

Bugüne kadar kafamızda sorun olarak duran bir çok konuda yeterli araştırma yaparak yaratıcılığımızı kullanmaya başlarsak ilerleme sağlayabiliriz. Her türlü ilişki açısından dengeye varmak mümkün görünüyor. Huysuz ve uzlaşmaz yaklaşımlar yada sinirli tepkiler yerine, kendimizi kandırmadan ve olayları farklı bakış açıları ile değerlendirmeyi seçelim. Zorlandığınız tüm konularda kendinize sorular sormaya başlayın. Olaylarla ilgili zannettiklerinizle olayların gerçek yüzü birbirinden çok farklı olabilir. Duygusal arınma ve engelleyici duygu ve düşünceleri değiştirmek veya bunlardan kurtulmak için uygun bir enerji var. Daha sağlıklı olmak için adımlar atabiliriz.

Olayların görünen yüzü ile görünmeyen yüzü arasındaki farkı fark edebilirseniz harika şeyler olabilir. Mucizevi değişimler yada bu değişimlere yol açacak farkındalıklar yaşanabilir. Hazır olmadığınız beklemediğiniz durumlar olabilir. Akışta kalabilmek ve spontan gelişen duruma göre esnek hareket edebilmek önemli…

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Yaşamın akışı içinde olan her durumun kendi tekamülümü sağladığını ve bunun kendimin ve bütün hayrına olduğunu kabul ediyorum. Bugüne kadar tutunduğum tüm engelleyici duygu ve düşünceden kendimi özgürleştirerek yaşamın renkli ve canlı yüzünü yaşamama vesile olan farkındalık ve değişimlerin yaşamıma girmesine izin veriyorum.