Kıskanma ne olur çalış senin de olur. Günün özellikle kibar ve uyumlu olmanın yanında aynı zamanda politik olmanın da önemini vurgulayan bir enerjisi var. İkili ilişkiler açısından dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gerekiyor. Paldır küldür söylenen sözler yada yapılan davranışlar istemediğimiz sonuçlara sebep olabilir. Yoğun ve telaşe içinde hareket ederken dikkatli olmak gerekiyor.

Sonuç alacağımız adımlar atarken, özellikle para ile durumlarda daha gerçekçi olmak gerekiyor.Kendimizi daha fazla güvende hissetmek için mali konularda kalıcı ve düzenleyici kararlar almak gerekiyor. Bunun için daha cesur ve iradeli davranarak sorumluluk alıp ilerlemek iyi olabilir. Aşırı lüks ve abartılı davranmak, talepkar olmak sorunları artırıp büyütürken, ölçülerimizi ayarlamak, uzlaşmacı ve dostane yaklaşmak, çözüm üretiminde faydalalı olacaktır. Kafamızı karıştıran ve duygularımızın etkisinde kaldığımız durumlarda karar almak pişmanlık oluşturabilir.

Yaratıcılığımızı, yeteneklerimizi, kararlı ve iradeli şekilde kullanmaya başlarsak özgüvenimiz artarak ilerlememiz kolaylaşırken, daha fazla kendimizi akışta tutalım. Kontrolden vazgeçelim , doğal olarak gelişen belki yapmak istediğinizden daha iyi olabilir. Beklentiler hayal kırıklığı yaratırken, beklentisiz akış içinde olmak daha rahat zaman geçirmenizi sağlayabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Kendimi tüm kaygı ve endişelerden özgürleştirip ,yaşamın akışı içinde olanı sevgiyle kabul ediyorum. Yeteneklerimi cesur ve kararlı şekilde kullanarak bana ait olan hayata sahip çıkıyorum.